Vichy ürünleri kullananlar...

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve çamaxsxxixrsuyu tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : çamaxsxxixrsuyu
  1. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar, ben vıchy ürünlerini kullanıyorum, herkes cildimi beğenir, nazar değmesin..bir dönem fiyatlarından dolayı başka markaları denedim ama cildimin bozulduğunu farkettim ve vıchy sayesinde tekrar eski cildime kavuştum, burda vıchyle ilgili deneyimlerimizi ve kullandığımız ürünleri paylaşmak istiyorum, hem soru sormak isteyenlerde yanıtını bulur...umarım güzel bir konuya değinmişimdir. şimdi zamanım az olduğu için kullandığım ürünleri tek tek yazamıyorum ama daha sonra hepsine değineceğim..ayrıca sorusu olan varsa elimden geldiği kadar da yanıtlarım....bana en çok güven verende her yerde satılmaması ve uzman eczanelerde satılması...

arkadaşlar, ufak bir sorum var? denemediğim için kullananlara soruyorum: vıchy'nin sıkılaştırıcı kremleri işe yarıyor mu?

Son düzenleme: 12 Ocak 2009
  2. 26 Aralık 2008
  3. idilll

idilll Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam gerçekten güzel bir konu açmışsın.öncelikle teşekkürler.bende vıchy çok seviyorum.ancak henüz kullanmaya başlayamadım çünkü zorunlu hizmetteyim ve malesef bu çevrede yok.ben cildim karma acaba sivilce ve lekeler için bir tavsiyen var mı?tekrar teşekkürler.

4. 26 Aralık 2008
  5. çamaxsxxixrsuyu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen böyle sorunca kendimi uzman gibi hissettim sağol..zaten yakında cilt bakımı ve makyaj kursuna başlamayı planlıyorum....bakalım kısmet...sana şöyle bir önerim olacak....eczanelere vıchy adına çalışan uzmanlar geliyor ve cilt analizi yapıp tavsiyelerde bulunuyorlar, kullanmaya başlamadan önce böyle bir uygulama yaptırabilirsin...ayrıca ben çok fazla ürün aldığım için bana bir katalog verdi eczane, ordan da sana önerilerim olabilir kendimce....onu da yazarım şimdi katalog yanımda değil....

6. 26 Aralık 2008
  7. daylight

daylight Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    internet satış sitelerıyle güvenle alışveriş yapabilirsin adrese de teslim yapıyolar max 48saatte bana da vichy AQUALIA THERMAL UV gündüz kremi we MYMYOKINE GÖZ ÇEVRESİ seyahat boyunu verdiler bayıldım ürünlere ilk kez vichy kullandım ;ama içeriklerinde DİMETCONE var hani silikonmuş ve çok zararlıymış ya bilginiz olsunsırnaşık şeysırnaşık şey

8. 26 Aralık 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet, net üzerinden satış yapan yerler var, onu yazmayı unutmuşum ama doğru ürünler için öncelikle eczaneyle konuşması şart diye düşünüyorum ama ben yine de arkadaşa kendi kullandığım ürünleri ve özelliklerini anlatmaya çalışacağım, içeriğindeki maddelerin çok zararlı olduğunu ilk defa duydum....zararı nedir? yani cilde mi, yoksa kanserojen mi? bu bilgiyi nerden aldığını da yazarsan sevinirim canım, çünkü ben sadece vıchy kullanıyorum ve acayip memnunum...bilmem gerekenleri öğreneyim

10. 26 Aralık 2008
  11. daylight

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    saç bakımı topicine bakarsan şampuanların içeriginde olan bir madde bunun önce güzel yaptigini sonra silicon oldugu için saçı tahrip ettigi bahsedilmişti bu bilgiyi yine kk dan ögrenmişyim yani hatta birkaçgün önce ben de konu açtım bu kadar zararlıysa dünyanın en iyi markalarından vichy md formulations gibi markaların içeriginde ne işi var diye

12. 26 Aralık 2008
  13. çamaxsxxixrsuyu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer gerçekten önce iyi sonra kötü yapıyorsa etkisini çok uzun süre de gösteriyor olmalı, çünkü ben uzun zamandır kullanıyorum bu ürünleri....

aslına bakarsan insanın aklına da gelmiyor değil çünkü etkisini hemen belli ediyor ürün....ama o kadar testten geçen ve onaylı bir ürünün de zarar verici bir madde içereceğini sanmıyorum, daha doğrusu umut ediyorum

Son düzenleme: 26 Aralık 2008
  14. 26 Aralık 2008
  15. daylight

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aynen katılıyorum teşekkür butonuna basmak yeterli olmayacaktı yani çerten çöpten bakımlar yeterli olmaz ki dogal yöntemnler tüm dünyada tamamlayıcı tıptır TEDAVİ EDİCİ degil profesyonel ürünler şart vicyhye de teşekkürlerrrr

16. 26 Aralık 2008
  17. çamaxsxxixrsuyu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım dediğim gibi zaten ben bu konuda uzman değilim, ama ileride kursa başlamayı düşünüyorum, cilt bakımı ve makyaj konusunda, girişimde de bulundum, paylaşımlarım tamamen kendi deneyimlerim ve uzmanlarla sürekli konuşmalarım çerçevesinde...ayrıca ayrıntılı anlatan bir kataloga da sahibim...ama her zaman söylüyorum, her işi uzmanına bırakmak gerek....

18. 26 Aralık 2008
  19. çamaxsxxixrsuyu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karma cilt adı üstünde, karma ciltlerde kendi aralarında ayrılıyor.....örneğin bazı karma ciltler kuru cilde dönüktür, bazıları da yağlı cilde dönük, ayrıca cilt mevsimsel farklılıklar da gösterir, yaşını tam bilemiyorum ama temel bakım ürünleri olarak sivilce ve leke dediğin için sana temel bakım için vıchy normadermi tavsiye edebilirim...gece ve gündüz kremi, toniği, temizleme jeli ve makyaj temizleyicisini.....ama cilt, yaş vb. faktörler etkili ürün seçerken ayrıca güneş koruyucuda kullanman gerekli olabilir...

normaderm yağlı ve cilt bozukluklarına dönük ciltlere kullanılan ürünler...benim cildim normal, hatta nemi yerinde o yüzden nemlendiricim light gündüz kremi, yoğun nemlendirici değil ama gözeneklerim belirginleştiği için son dönemlerde normaderm gece kullanıyorum örneğin...