Viktoria Beckham'ın Güzellik Sırrı "Deja Vu" Serum

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve woomeen tarafından 24 Ocak 2007 başlatılmıştır.

24 Ocak 2007
    Konu Sahibi : woomeen
  1. woomeen

woomeen Guest

$5 dakika içinde kışıklık açıcı serum.jpg Geçtimiz günlerde aşağıdaki yazıyı gazeteden kestim aldım , aranızda kullanan varmı ?nette aradım sitelerinde çok iddalı görünüyor, son teknolojiymiş , almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum

"Gençlik Sırrının Yeni Adı : DEJA VU" , Victoria Beckham, Liz Hurley. Pier-ce Brosnan gibi ünlü simaların gençlik sırrı olarak da bilinen ve dört farklı ürünü ile türkiye pazarında yerini alan 'dejavu'nun serum ve kremi 5 dakikada kırışıklıkları yüzde 90'a varan oranlarda azaltıyor. gözaltı bakım ürünü 'dejavu under-rejuvena-tor' ile dünyada bir ilke imza atan de-javu, makyaj yaparken kullanılan gözaltı kapatıcısıyla morluk ve kırışıklıkları hafifletiyor.

2. 25 Ocak 2007
  3. ay_sun

ay_sun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam.Ben ilk kez duyuyorum.Bende oht peptide3 kullanna varmı dedim kimseden çıt çıkmadı.. :) kendi çabımızda araştırmaya devam edelim artık

4. 28 Ocak 2007
  5. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kozmetik ürünlere çok fazla ümit bağlamayın derim ben
    çünkü her ne kadar o kozmetiği ünlü ve güzel bir kadınlar da kullanıyor olsalar
    onlar o hale sadece o kozmetiği kullanarak gelmiyorlar
    paraları ve imkanları bol olduğundan estetik ameliyat da oluyorlar
    serumlar falan ufak ayrıntılar devede kulak kalır

her bir artistin arkasında bir ordu var...kuaförü, doktoru, fittnessçisi, imagemaker i....vesairesi......o gördüğünüz sonuç( yani güzel kadınlar) bir ordunun ortak ve bilinçli şekilde çalışmasının sonucu olan bir ürün....

en basitinden saçlar boyanıyor..kaşlar boyanıyor lensler takılıyor...solaryuma giriliyor...makyaj yapılıyor..takılar takılıyor
    ve en yakışan kıyafetler dikilip giydiriliyor....daha bilmediğimiz ne işlemler var....

bir serumdan çok şey beklemeyin hayalkırıklığına uğrarsınız

6. 28 Ocak 2007
  7. woomeen

woomeen Guest

çok dogru soyluyorsun, ben haberi bu sekılde farkettım , ama 36 yasındayım ve kırışıklık ve elastikiyet kaybı ile başım dertteydi , inanılır gibi degil :nazar: sloganlarrı gibi 5 dakikada etkiyi goruyorsun, gerginlik ve kırısıkları gozle gorulur bır sekılde azalttıgını gordum denemeseydım inanmazdım... bu GABA teknolojisi son sistemmiş ,ms hastalarında kullanılıyormus ayrıca tedavi edici özelliği var .. zaten kokusu da biraz ilaç gibi

8. 28 Ocak 2007
  9. eny

eny Guest

Kızlar paranıza yazık, alın bir yaş maya bir tatlı kaşığı ılık süt bir tatlı kaşığı maya karıştırın hazırlayın maskınzı göz çevresi dahil yedirin yüzünüze 20 dk.tutup suyu çarptırarak( silerseniz çizilme olur ) yıkayın , yalnzken yapın mimik yapmayın , kırşıklıklara güle güle...

10. 28 Ocak 2007
  11. woomeen

woomeen Guest

şu ana kadar bu tur serumlara verdıgım para hemen hemen aynı civardaydı , tek fark bunu eczanede uyguladılar bu tip kırışıklık açıcılar genelde kapalı kutularda satılıyor ... ,23 ytl 10 taksitle aldım.. ama verdiğiniz paraya degiyor

12. 25 Şubat 2007
  13. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    yaş mayayı marketlerde bulabilirsin seth

14. 4 Mart 2007
  15. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Woomeencım dejavu kremi ben de almak istiyorum bişi sorcam canım ya dejavu kremi göz çevresindeki kırışıklara da sürebiliyomuyuz acaba çok kararsız kaldım oht peptidemi dejavu mu alsam diye oht kremi yüzüm için dejavu kremi de göz çevresi için alsam diye düşünüyorum kullanan biri olarak beni bilgilendirirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler:1yes2:

16. 11 Mart 2007
  17. woomeen

woomeen Guest

şükocum merhaba , oht peptid tamamen fiyasko parana yazık derım , yurtdısında 10 eur pazarda satılıyormus ,bi kere adamların tester ıda yok urune guvenseler denettırıp satarlar .. dejavu eczanelerde uygulayıp öle alıyorsun,dejavu yu gözaltı , dekolte kırısıklık olan heryere uyguluyorsun en önemli özelliği tedavi ediyor hem etkısını 5 dakıkada gosterıyor... 10 numara ..

18. 11 Mart 2007
  19. woomeen

woomeen Guest

seth selam , 24 saat etkısı suruyor dogru ama sabah aksam duzenlı kullandıgında kırısıklıkları tedavi edıyor ben cılt doktoruna içindeki maddeleri sordum , bır tek bu markanın hem anında etkısı hem tedavı edıcı ozellıgı var , botonıa,replexsion,oht den farklı olarak , benım yuzumu oldukca forma soktu:1yes2: kırısıklarım gozle gorulur bıcımde ınceldı.. ben cok memnun kaldım , dıger arkadaslarımda cok memnun kaldı,