Visco Yatak ?

Konusu 'Yatak Odası Takımı' forumundadır ve lambb tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : lambb
  1. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yatak odası takımıdır, bazasıdır tamam da kızlar yatağınızı nasıl almayı düşünüyorsunuz?

Ben Visco ve Faleks arasında kaldım ama en azından visco pedlerden almayı düşünüyorum..

Kulanan bayanlar bana fikir verirmisiniz lütfen ???

2. 19 Ocak 2010
  3. sea.1013

sea.1013 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yatsan dan AVALANCHE model yatak beğendim ben harika bir yatak tavsiye ederim. eğer yakın bir yerlede yatsan bayiisi varsa dene derimyerimseniben
    .
    .

4. 20 Ocak 2010
  5. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yatsan'ın kataloğu var şu anda elimde canım, dediğin modelide gördüm ama dediğin gibi yerine gidip bi görmek ve fikir almak lazım..

6. 20 Ocak 2010
  7. sea.1013

sea.1013 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Agoranın içinde var yatsan, birde alsancakda ege sağlık ın orda var birde üçkuyularda pehlivanoğlunun yanında var. oralardan bakabilirmisin canım.. Evine hangisi yakın bilemiyorum ama..

8. 20 Ocak 2010
  9. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hmm.. Agoraya yada pehlivanoğlunun yanındakine bi bakayım ben... Teşekkür ederimm zemuszemus

10. 26 Ocak 2010
  11. sea.1013

sea.1013 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

canım ben aldım yatak ve bazayı sen naptın??

12. 27 Ocak 2010
  13. ugurbocugum

ugurbocugum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu visco olayına takıldım ben de..bekarlık hayatım boyunca eşyalı evlerde uyduruk yataklarda yattım..o yüzden ahtım var en güzel yatakta yatacağım evlenince..ama bir türlü seçemiyorum..işbir bayiine gidip bu viscoya bktım...dokunur dokunmaz içine çöküyor..değişik bişi bir de çok pahalı 1500tl sadece yatak..eğer bu parayı verceksem değmesi lazım...hiç kullanan var mı acaba????

14. 27 Ocak 2010
  15. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım baktım bende kararımı verdim.. Visco olucak, görünüşte çok güzel, süngerinide , işlenmiş şeklinide gördüm, süngerine elimi bastırdığımda izi çıkıyor, aynı şekilde yattığında vücüdunun şeklini aldığı için ağrı filanda yapmıyormuş.. siparişi verildi iki hafta içerisinde teslim etcekler, bakalım kullanmak mayıs ayında nasip olcak o zaman anlcam nasıl bişey :)))

Hmm bu arada yatsandan aldık..

16. 27 Ocak 2010
  17. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende aynen senin gibi düşündüm ve viscoyu çok araştırdım, önerenlerin yanında önermeyenlerde çok oldu.. kanser yapıcı etkisi varmış dediler, hata amerikada yasaklanmış diye okudum.. internetten visco yatakları sordurursan daha faydalı bilgiler ediniyorsun.. en son yatsan firmasıyla görüştüm ve beni zararsız olduğuna ikna ettiler, kullanmak daha nasip olmadı ama umarım rahattır :kahve:

18. 27 Ocak 2010
  19. ugurbocugum

ugurbocugum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim canım..diyelimki zararsız..peki rahat mı?düşünsene her hareketinde çökecek..sen yamuldukça o da yamulacakkaydirigubbakcemile3 yani kullanımı rahat mı?bunu öğrenmek lazım..