VİTALE K.D. Hastanesi ANTALYADA AÇILDI..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve BaBy_LoVe tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : BaBy_LoVe
  1. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben Antalyada yaşıyorum..
    Sizi bilgilendirmek istedim.çünkü gerçekten antalyanın böyle bir hastaneye ihtiyacı var..Hem Doktorları çok kaliteli hemde sağlığa önem verildiği gibi maddi boyutuda çok uygun ..
    Allah kimseyi muhtaç etmesin ama gerekli olduğu zamanda ALLAH HAYIRLI DOKTORLARLA KARŞILAŞTIRSIN..

http://www.vitalehastanesi.com/default.asp..Antalyalılar cümlemize hayırlı uğurlu olsun..artık devlet ve araştırma hastanelerinde boşuna saatlerce bekletilmeye son..Tabi para açısından da sömürülmeye..

Ben geçen acilen İSMİ LAZIM DEĞİL bir hastaneye gittim..2 saat 45 dk bekletildim.10 dk'lık bir görüşmeden sonra 140 tl bayıldım arkadaşlar..Ayrıntılı ultrasyon fotorafı isteyincede 50 tl daha ödemem gerektiğini söylendii..doktora birşey sormamadım çünkü kendisi cep telefonuyla konuşup gitti:KK43:(Nedir bu allah aşkına :KK43:(ben çok üzülüyorum insan kıymeti hiç kalmamış..Şimdi ise çok mutluyum hem istediğim doktor hemde istediğim koşullar bu hastanede artık..
    Benim vatandaşlık görevim size bunu bildirmekti.İnşallah çok kişiye güzel şeyler için vesile olmuşumdur..SAĞLICAKLA KALIN..

2. 22 Mart 2010
  3. grapher

grapher Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    108
    evet ne güzel haber inşallah gideriz hastaneye

4. 21 Eylül 2010
  5. tuana07

tuana07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Meraba bende 5 aydır vitale hastanesine gidiyorum cocuk tedavisi için zaten bu hastane cocukları olmayan cocuk istiyen aileler gidiyor.Benim dr ali fuat bey cok iyi bir kadın dogum uzmanı ve hastalarınla cok güzel ilgileniyor yanlız tek sorun cok bekleniyor sabah 9 giren akşam 5 cıkıyor ama deger beklemeye bayanlar

6. 28 Eylül 2010
  7. ruya4180

ruya4180 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben geçen yıl antalya ıvf de tüp bebek tedavisi görmüştüm olumsuz sonuç aldım bu yıl ali fuat beye gitmek istedim. 10 gün önceden randevu almama rağmen 4,5 saat sıra bekledim yani doktor çok iyi olabilir ama randevu sistemi çok kötü .bir muayene olabilmek için 5 saat bekleniyorsa devamında ne yaparız bilemiyorum tüp bebek deneyenler bilirler bu uzun süreçli bir tedavi yani her defasında 4-5 saat beklenirse insanın sinir sistemi bozulur .ve pek te hijyenik bulmadım açıkçası hastaneyi antalya ıvf her yönden çok iyi bir merkezdi yani şimdi ali fuat beyin hatrına oraya gitmelimiyim yoksa tercihimi antalya ıvf den yana mı yapmalıyım kararsız kaldım