Vitamin ve minarellerle fx15 etkileşimi

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ŞU AN ZAYIFLAMAK İÇİN FX 15 KULLANIYORUM BU ARADA SOLGARIN BAZI ÜRÜNLERİNDEN ALL-İN-ONE (İÇERİĞİ:GREYFURT KONSANTRESİ,LESİTİN,VİTAMİNB6,KALSİYUM,KELP-İYOTKAYNAĞI-,VE ELMA KONSANTRESİ) ,CHROMIUM PICOLİNATE(İÇERİĞİ:KROM-PİKOLİNAT-) , AYRICA ÇİNKO VİTAMİNİ VE YEŞİL ÇAY DA TÜKETİYORUM BU ARADA EGZAMAM VAR VE YUMURTLAMA TEMBELLİĞİDE YAŞIYORUM ADET DÜZENSİZLİĞİM YÜZÜNDEN YASMİN DOĞUM KONTROL HAPI KULLANIYORUM GENELDE VİTAMİN VE MİNARELLERİ YEMEKTEN HEMEN ÖNCE ZAYIFLAMA HAPINI İSE YEMEKTEN YARIM SAAT ÖNCE ALIYORUM ÇİNKO YU GÜN İÇİNDE HERHANGİ Bİ SAATE ALIYORUM YEŞİL ÇAYI YEMEKLERDEN SONRA İÇİYORUM DOĞUM KONTROL HAPINI 23:00 DA ALIYORUM GECE YATARKEN DE GENELDE 01:30 GENE ALL-İN ONE ALIP YATIYORUM ZAYIFLAMA HAPINI SABAH VE AKŞAM YEMEKLERİNDEN 30 DK ÖNCEALIYORUM İKİ TABLET BÖBREKLERİME ÇOK MU YÜKLENİYORUM MERAK EDİYORUM GÜNDE EN AZ 2,5 LİTRE DE SU İÇMEYE ÇALIŞIYORUM BU ŞEKİLDE 1 KİLOYA YAKIN VERDİM 3 GÜNDE NORMAL Mİ AYRICADA BAĞIRSAK DÜZENİM İÇİN DE DANONE ACTIVIA KAYISILI YİYRUM GECE YATMADAN ÖNCE ACİL YORUMUNUZU BEKLİYORUM yasakkelime

2. 21 Aralık 2008
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım bılemıyorum ama f*15 denıldığı kadar masum degıl yanı bana gore doktoruna danış bende troıd hormon dengemı bozdu zor toparladım .eşım sağlıçı ve asla izin vermıyo .....dıyetısyenle aşmaya çalısıyorum bu tur ilaçların ne etkısı olabıleceğı kışıye görede değisıyo.daha sonrası daha çok kılo alınabılıyo ........doktora sor bıde tahlıllerını hem öncesı hem sonrası yap etkısını daha iyi farkedersın canım rabbım şifa versınnnnn

4. 25 Temmuz 2015
  5. meerach

meerach Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    108
    Senin bence kendine kastin var.
    Doğal şeyler denemelisiniz.
    Hepsi kimyasal