Vitaminle saçlarınız çabuk uzasın

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Olmaz demeyin ben kendi kardeşimde gördüm bunun olduğunu ve saçları birden bire uzadı...Çözüm ne mi tabiykide B vitamini şuanda ismini unuttum fakat eve gidince yazıcağım buraya ...Kardeşimden sonra bende kullanmaya başladım hem vitamin alıyorum hemde saçlarım daha sağlıklı ve daha çabuk uzuyor ayrıce gürleştiryorda..
    Bilirsiniz B vitamini saçlar cilt tırnaklar için çok önemlidir ama yeteri kadar alamadığımız için takviye almak gerekiyor o yüzden günde bi tane hap hem sağlıklı bir cilt hemde saçlar için kesim çözüm
    yerimseniben

2. 28 Mayıs 2008
  3. asii

asii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende bugun omega 3 aldim bvakalim ne olcakk

4. 28 Mayıs 2008
  5. roaccutane

roaccutane Guest

ben zaten anemı hastası oldugum için su an b12 almam kesın sart hergun alıorummm 3 ay fılan alıcam kontrolum var zaten sonra kansızlıkk cokk kotu bişiii yaaa offffffffffffffff

6. 28 Mayıs 2008
  7. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ismini yazar mısın arkadaşım.. :)) bunu şampuana mı koycaz yoksa yutucaz mı?

8. 28 Mayıs 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ilaç olarak alıyorsun ve ismini eve gidince yazarım

10. 28 Mayıs 2008
  11. Zzeytin

Zzeytin Guest

eee hani ismini yazmamışsın yada yazdında benmi goremiyorum:)tatlicadiarzu

12. 28 Mayıs 2008
  13. beyhan_teofan

beyhan_teofan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben supradyn kullanmaya başladım bunun için, daha 6. günüm, ayrıca saç maskemin içine de evigen ampul kırdım.. şekil vermek için de zorlamıyorum saçımı, iice uzatıcm inşallah ama bu vitamin hapları kilo yapar mı? :uhm:

14. 29 Mayıs 2008
  15. aso

aso Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğer vitamin eksikliği yoksa vücudunuzda, dışarıdan vitamin takviyesi yapmak zararlıdır arkdaşlar. öncelikle bir kan testi yaptırıp sonuçlarını doktorunuza gösterirseniz ve daha sonra eğer eksilik varsa takviye almanız sağlığınız için daha iyi olacaktır.

ne demiş ünlü bilim adamı Paracelsus &#8220;Bütün maddeler zehirdir.
    Zehir olmayan hiçbir madde yoktur. Zehir ile ilacı birbirinden ayıran onun dozudur.&#8221;

herşeyin dozunu iyi ayarlamak gerekiyor dimi jeyyar

16. 29 Mayıs 2008
  17. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    b vitamini suda erir o yuzden vücutta depo yapmaz tek zarar ilaç alımı böbreği yorar maalesef
    biotin ve b vitaminleri saç için elzem olduklarından saçı sağlıklı kılıyor sağlıklı saç da çok daha kolay ve çabuk uzar uzadığı belli olur
    ama başka mineraller de var bunun yanında saç tamamiyle bir şeye bağlı değil kompleks bir olay
    herşey dengeli olmalı beslenme yoluyla da bu vitaminleri alabiliriz ama kan testi yaptırıp neler düşük onlar tespit edildikten sonra böyle vitamin takviyesi olur ama daimi vitamin içmek de gerekmez artı gerçekten böbreğe zarar

18. 29 Mayıs 2008
  19. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    supradyn de iyi olumlu gelişmeler olabilir en azından biotin eksikliği filan olmaz ama bir kutu bitince hemen diğerine başlama doğal yollarla da saç için gerekli vitaminleri alabilirsin o kadar vitamin takviyesine gerek yoka.s
    kilo olayı şöyle b vitamini iştah açabilira.sbunun sonucunda kilo artabilir ama supradyn de bu olmaz sanırım sadece b vitamini içeren ilaçlarda bu oluyor supradyn in içinde bir sürü vitamin mineral vara.s