Vitrin Takımı için fikirlerinizi istiyorum..

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve ccerence tarafından 31 Ekim 2008 başlatılmıştır.

31 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ccerence
  1. ccerence

ccerence Guest

arkadaşlar ben vitrin takımının büyük parçası oluyorya hani hanımlar genelde içine bardak takımı fincan takımı falan koyar o parçayı çok gereksi buluyorum yani bardakları sergi etmek gereksiz geliyor bana...aslında eşya bakarken her yerde o parçayı çıkarttırmıştım ama bu aldıgımız yer komple satıyordu mecbur aldım.birde küçügü var gümüşlük denen tamam onun içini hallettim.
    ama bu büyük parçanın içine bardak çanaktan başka neler konabilir annem yerleştirmişti şık fincan takımlarımızı falan dizmiş ama dedimya başkasında begensemde bazen, kendimde begenmiyorum.
    ne dizebilirim sizce..

1kat için çerçevelerle fotograflar konabilir diye düşündüm ama toplam 3katı var.

fikirlerinizi önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

hatta resimli olursa bi de sizden kralı yok Şeniz

2. 31 Ekim 2008
  3. ccerence

ccerence Guest

bu resimler satıcı firmanın sitesinden...

bu da beyazı ama içi boşken de görün diye...

şu büyük olan parça benim derdim :KK70:

(benim ki beyaz değil koyu renk)

4. 31 Ekim 2008
  5. yagmury

yagmury Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Tabak bardak koymak yerine biblolarla güzel bir kombinasyon yapabilirsin bence
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Yada aşağıdaki gibi şık şeylerde koyulabilir.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 31 Ekim 2008
  6. 31 Ekim 2008
  7. ccerence

ccerence Guest

resimlerin çıkmamış arkadaşım rica etsem kontrol edebilir misin

8. 31 Ekim 2008
  9. ecrinyeliz

ecrinyeliz canım kızım bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım fotograflarını göremıyorum ama bana kalırsa vıtrın içine çok şık gümüş aksesuarlar var onlardan koyarsan çok güzel oluyor tavsıye ederım

10. 31 Ekim 2008
  11. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ben vitrin takimini sacma buluyorum arkadasim,almadimda zaten,herkesin zevk meselasi tabii ama bencede bardak falan koyma,hatta dantel bile serme derim...
    büyük tek parca ama sade vazolar yada mumluklarla süsleyebilirsin...minik minik biblolarda bence evde basit bi görüntü olusturuyor,tamamen benim fikrim canim...
    güle güle otur evinde sekerim

12. 31 Ekim 2008
  13. ccerence

ccerence Guest

ben de vitrin takımını gereksiz buluyorum ve halen çözemediğim neden asıl zevklerimde eşyalar almadıgım...sanırım tepenizde kayınpeder vb ve bi çok agızdan çıkan sesler olunca arada kaynıyor istekleriniz aslında bunları da istiyorum ama daha farklıydı nemim hayalimdeki evim neyse ilerde bakarız bi çaresine:KK70:

14. 31 Ekim 2008
  15. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    ay canım bende almak istememiştim ama annem başta olmak üzere herkes olmaz güzel al filan dediler sonra ev döşerken içine dantelleri koymuş annem seninde dediğin gibi bardaklarıda döşemiş ben evime yerleşince ilk işim dantelleri ve bardakları kaldırmak oldu, ben içine gümüşlük takımı aldım işte vazo gibi filan değişik parçaları var büyüklü küçüklü onları yerleştirdim şık ve sade oldu.

16. 31 Ekim 2008
  17. yagmury

yagmury Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Boşver üzülme önemli olan huzurunuz olsun eşya nasıl olsa değişir. İleride istediğin gibi alırsın.

18. 31 Ekim 2008
  19. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canim bosver yakinda kendi zevklerini alirsin,keske hersey mal mülk esya olsa bosverrrrr,sen o evde kocanla huzurlumusun,gerisi yalan...insallah sevgiyle saygiyla oturmak nasip olur canim...:nazar::1hug: