Vivet Rool On Nasil Kullanilir ?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve kiss mee tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : kiss mee
  1. kiss mee

kiss mee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu şeyi her denememde bi türlü başarıya ulaşamadım cezvede kaynattım sürim derken kapagı patladı heryerim yandı ikinci denememde başlık dönmedi 3.ve son deneme için aldım ne kadar kaynatmalıyım bu zıkkımı ya kuaförlerde süürüolar yag gibi aynını evde yapıorum bi türlü başlık dönmüor bugün denicem ama püf noktaları varmı kullananlar acil yardımm

2. 2 Ağustos 2008
  3. hakarka

hakarka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım güzellik uzmanlarının kullandığı kartuşlar profosyonel kullanım için dışarıda satılanlar ise evde kullanım için tabiki fark var aralarında olmazmı hiç?sen en iiysi ya ağda yap yani o çam sakızlarından yada git bir güzellik salonuna uğraşmaya değmez

4. 29 Ocak 2009
  5. lotuseffect

lotuseffect Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya cezvede kaynatacaksın, ya da ısıtıcısı var ,yine vivetin, marketlerde falan var, rollonu aldığın yere gidip onu alacaksın (ki fiyatı uygun) o zaman su gibi oluyo..

eğer cezvede ısıtacaksan su daha soğukken ağdayı cezveye koy, bir de cezve hep yanında olsun, kullandıktan sonra rollonu cezveye geri koy ki ısısı düşmesin.

6. 31 Ocak 2009
  7. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4-5 yıldır kullanıyorum pek bi sıkıntı yaşamadım
    öncelikle kısık ateşte cezvede kaynat
    dik dursun eğer yana doğru yıkılırsa plastiği eriyebilir
    bir de sık sık ısıtmak lazım çabuk donuyor
    makinesini almak daha mantıklı sanırım 30 lira civarında

8. 31 Ocak 2009
  9. canım onun özel makinası var.kartuşu içine takıp ısınana kadar bekliyosun.ısı ayarı önemli onun zaten çok ısındığı için patlamıştır o.çok pahalıda değil.40 ytl ye falan alabilirsin.bende var çokta memnunum.2 senedir kullanıyorum.hem pratik hem evde yaptığım için hijyenik.

10. 31 Ocak 2009
  11. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu kartuşlu olannlarıı hiç sevmiyorum ben yaa
    bi kere kapağı çıktı bacağıma döküldü yanıyodu bacağım yanii
    bi dahada kullanmadım

12. 9 Şubat 2009
  13. turkuazz

turkuazz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

wala en başta aynısı bnmde başıma geldi ağda patladı cezvede ocak battı,cezve batto her yer yapış yapış oldu ama bu vivetle alakalı sanırım çnkü başığı dönmüo bana kuaför arkadaşım söemişti en iisi sesu die ben sesu aldım zatn güzellik salonlarında genelde onu kllanıolar hiç dönme patlama problemi yaşamassınz ama onun makinasında ısıtmanız lasım yaklaşım 45 k ısıtıyorum ben iyice erisin diye sonrada 15 dkda işimi bitiriyorum. sesu rollon ları ben 2.5 mlyona almıştım izmirden

14. 11 Şubat 2009
  15. hazal_diren

hazal_diren lafa bakarım laf mı diye Üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    83
    watsonsda vivetin sir ağda seti var içinde ısıtıcısı,2 tane roll-on,ağda temizleme bezi 35tlye almıştım 2 ay önce, ben de makineyi almdan önce denedim roll-on kullanmayı ama olmuyor makinesi lazım

16. 20 Şubat 2009
  17. çikolatagelin

çikolatagelin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk kez kullandım pudralı butun yontemleri denemiştım ama ya beceremedim yada alarji falan oldum ama vivet çok kullanışlı sadece donmasını engellemek lazım tabi kapağını falan kontrol edin tam oturmus olsun veeti almıştım pek kullanamanıstım vivet hem uygun hemde daha iyi bence

18. 21 Şubat 2009
  19. deliahenk

deliahenk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar güzellık uzmanıyım bazen evde arkadaşlara kullanıyorum ama en az 25 dakıka suda kaynaması lazım ve sureklı altı yanacak kalıtesiz agda alırsanız patlar başlıgı dönmez surdugunuz anda pütür pütür olur cabuk donar marketlerden satılan malzmelerı almayın kuaförlerden de alabilirsiniz en fazla 3 ytl civarında ama agda işte kullanılacak bölgeye sürmeden önce agda bezıne sürün başlıgı hareket ettırın ve cabuk hareketlerle cekın enfzla tüm bacak 10 dakıka surer hadi kızlar kolay gelsin
    :dance: