Viyole siyah

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ***GONCA*** tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ***GONCA***
  1. ***GONCA***

***GONCA*** Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar şu anda saçım mavi-siyah bi daha ki boyamada viyole siyah yapmayı düşünüorum ne dersinixz bu renkle ilgili tecrübeniz veya bilgniz vr mı?

2. 4 Haziran 2009
  3. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mor yansıması oluyor bu rengin bildigim kadarıyla... sınıf arkadasımda vardı.. o yaptı ama alttaki renk boyamıydı dogalmıydı bilmiyorum.. bide tam mor degilde garip bi sekilde tatlı bi renk parlaması vardı işin aslı ben begenmiştimm.. ayy aklıma gelmişken düz siyahın üstünede tutarmı ki??

4. 4 Haziran 2009
  5. Olala

Olala Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ben boyamıştım ama çok çabuk akmıştı.. sanırım kalitesiz boya kullandığım için, pek duyulduk bişi değildi farmacolordu galiba.. bir de yanlışlıkla boyadan hemen sonra şampuanlamıştım saçlarımı..

fakat renk çok hoş oluyor bence.. renk olarak tavsiye ederim kesinlikle.. hem siyahın zenginliği var hem de değişik kırmızı/mor arası bir ışıltısı, sıcak bir rengi, çarpıcılığı var.. yalnız düz renklere göre daha çabuk akabilir içindeki kızılımsı (tam kızıl değil aslında) ışıltı.. güvenilir bi saç boyasıyla dene bence mutlaka..

Son düzenleme: 4 Haziran 2009
  6. 5 Haziran 2009
  7. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Olala ya katılıyorum cabuk akan bir renk oldugunu biliorum duyduguma göre tabi...

8. 5 Haziran 2009
  9. ***GONCA***

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki sadece güneşde mi belli olur yoksa iice böyle kzııl gibi fln görünmez heralde dimi

10. 5 Haziran 2009
  11. Olala

Olala Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    çok kızıl falan gözükmüyor hatta kızıllık gibi durmuyor siyaha ışıltı sıcaklık hareket katıyor

12. 5 Haziran 2009
  13. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bak canım bende viyole siyah alıcaktım ama vazgeçtim saçımı Loreal recitalin mavi siyahına boyadım çok memnunum renk kartelasına baktım o viyole açık bir renkti almadım bende

14. 6 Haziran 2009
  15. ***GONCA***

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya benim tenim buğday hatta kışın iice beyaz oluyorum o yüzden koyu rekleri çok yakıştırıyorlar ve ben çok koyu siyah seviorum açık olmasın cnm ya:KK70:

16. 8 Haziran 2009
  17. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    viyole siyahı hiç kullanmadım ama mavi siyah bildigin kömür karası oluyo tek farkıı mat siyah değilde parlak siyah olması maviyle alakası yok yanii..ilk 3-4 yıkamada havluna lacivert boya geçiyo okdr..

18. 8 Haziran 2009
  19. hazal_diren

hazal_diren lafa bakarım laf mı diye Üye

Beğenildi:
    605
    Ödül Puanları:
    238
    ben doğal saçımın üstüne loreal viyole siyah boyamıştım, saçımı simsiyah yapmadı ve çok güzel bir renk olmuştu güneşte mor mor parlıyordu :) ama çabuk aktı, akınca kızılımsı bişey oldu gölge gibi