voila çikolata kahve

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve mavigece07 tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

4 Kasım 2009
    Konu Sahibi : mavigece07
  1. mavigece07

mavigece07 Ruh eşini arıyor Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    353
    kızlar saçlarımı voila çikolata kahveye boyadım ..fakat çok pişman oldum..daha önce dore kahveydi...çikolata kahvenin 6 52 olmasına rağmen numarası ,koskoyu bir renk oldu .birde kahkülüm filan resmen siyah oldu..ne enteresan boyaymış...nasıl açıcam ben bu saçı
    vital tüp boyasını kullandım daha önce keşke voila ya geçmeseydim.. senağlama... şimdiye kadar koleston , palette,loreal casting gibi boyaları da denedim ama vital gibi kalıcı olmuyo renkleri..bi de voilayı deniyim dedim iyi halt ettim :uhm:

kızlar sorum şu ben nasıl daha açık bir renge dönüş yapabilirim...

kendi rengimi ve istediğim rengi ekliyorum..

[img=http://img1.loadtr.com/k-456563-bnn.jpg][/img]

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 4 Kasım 2009
  2. 5 Kasım 2009
  3. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Sana niye kimse yorum yapmamış anlamadım=) Şimdi sana ne rengi boyaman konusunda tavsiyede bulunamayacağım çünkü dore kahve üstüne,çikolata boyanınca saçın nasıl bu renk oldu anlamadım.Kızıllık çıkmış daha bakırımsı olmalıydı.Bu arada saçlarının uçlarını ya kestirmelisin ya da acilen bakım yapmalısın çatallaşmalar çok fazla canım.Çok yıpratmış olmalısın.Kuaföre danışmanı öneririm=)

4. 5 Kasım 2009
  5. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    canım bu saça açıcı kullanmadan çok zor açarsın..ama açıcıları biliyosun, zarar veriyor saça..bence biraz bekle ve aksın iyice renk..ondan sonra tekrar düşünürsün..ama mutlaka akar, merak etme..

6. 5 Kasım 2009
  7. mavigece07

mavigece07 Ruh eşini arıyor Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    353
    çok teşekkür ederim yorumlar için...ya bu çatallaşma haziran ayında perma yaptırmıştım..saçlarım çok fena yıprandı..pek güzelde tutmadı..bende bu zamana kadar hep düzleştiriciyle adam etmeye çalışıyorum..düzleştirici kullanmadığımda saçım yolunmuş gibi gözüküyo delikafadulden

kuaförede ağustoslarda gittim uçlarından kestirdim...fakat bana çok kısa saç yakışmıyo..yaza kadar uzatıp öyle uçlarından kestirim diyorum..

zeyna ben bu yıl ocak aylarında saçımı kako kahveye boyamak gibi hatada yaptım boyaya daha bu yıl başladım...simsiyah oluncada açıcılarla filan uğraştım..açıldı çok yıpranmadı saçım...tek hatam perma yaptırmaya kalkmak oldu..aslında kalın su dalgası istiyodum ince perma yaptı kuaför...bende kuaföre çok sık gitmek istemiyorum..saç uzun bir süre kendi halinde kalsın diye..beyazlarım olmasa boyamaya da kalkmam da ...neyyyyse :1no2:

8. 9 Mart 2010
  9. nihanaks

nihanaks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sıcak çikolata çikolata kahveden daha mı koyu olur? ben geçen sene çikolata kahve boyadım ama hiç koyu olmadı galiba saç rengim açıktı ondan. Ne renge boyasam akıp hep aynı renk oluyor içinde sarılık var bıktım artık o sarıdan kurtulmak istiyorum:senağlama

10. 23 Nisan 2012
  11. Selyn

Selyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Kolestonun çikolata kahvesi daha yakın istediğin renge o da koyu çıkıyor ama akınca bu renk oluyor saçlar. Kutusunda ki aynı renk çıkmış saçında ben beğendim bu rengi istiyordum loreal çok pahalı ve bulamadım üstelik sanırım fazla talep yok artık bunun çikolata kahvesini alırım bir dahakine ya da lorealin

12. 8 Ekim 2015
  13. S_B_25082014

S_B_25082014 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Saçlarımla ilgili bir sorunum var ben buğday tenliyim saçlarım şuanda küllü kumral ama ben saçımda küllülük istemiyorum. Artık boya yapmaktan da cok sıkıldım düşündüm de saçımı koyu bir renge boyayıp artik boya yapmayacağım. Voila çikolata kahve aldım sizce bu saç rengimin ustune hangi renk ortaya çıkaŕ ve sorun yaşar mıyım¿