voyage belek te tatil yapan varmı

Konusu 'Tatil Sorularınız' forumundadır ve askbocugum tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : askbocugum
  1. askbocugum

askbocugum gomşumuz oluyoda bizim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kısmetse 24-29 mayısa rezervasyon yaptırdık voyage belek için balayımızda çok sorun yaşamıştık yine aynı sorunları yaşamaktan çok korkuyorum biraz bahtsız bedeviyimdir nereye gitsem hep bi aksilikkafamçokkarıştı çıkarda mayıs ayında gidicez mayısta nasıldır bide voyage beleğe gidip orda kalanlar varsa rica etsem biraz anlatırmısınız umarım yanlış bi seçim yapmamışızdır bu sefer herşey çok güzel olur:lepi:

2. 6 Mart 2010
  3. nonis

nonis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba,geçtiğimiz ağustos ayında eşim ve 1 yaşındaki kızımla gitmiştik,uçaktan iner inmez karşılayıp yarım saatte tesise götürüyorlar yorulmuyorsun çok büyük ve güzel bir tesis havuzları büyük ve temiz ama deniz için aynı şeyi söyleyemem çok dalgalı ve bulanık deniz seven biriyseniz biraz üzülebilirsiniz zira pek denize giren yok herkes havuzda, yemekleri ve çeşitler güzeldi çocukla gitmek için de mükemmel bir tesis onlar için herşey düşünülmüştü çok rahat ettik.daha pahalı olan suitlerden birini tutmadıysanız alacarde restoranlara rezervasyon yaptırmak için bayağı bir mesai harcamanız gerekiyor pahalı odaların rezerve önceliği var yinede rum tavernası ela ela için uğraşmaya değer canlı müzikle çok fena eğlendiriyor,çocuğunuz yoksa adult restoranda yemenizi öneririm plajdaki pavillionların günlük lirası 50 euro, iskelede güneşlenmenin bedeli çok erken kalkmak 07:00 gibi,eğlenmek için cumartesi akşamları çeşitli organizasyonlar,havuz partileri var biz pek ilgilenmedik bebeğimiz olduğu için,kısacası denizi hariç çok güzel bir tesis hizmet kalitesi çok iyi,mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi dilerim

4. 6 Mart 2010
  5. nonis

nonis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım biz gittiğimizde sıcaklık 41 derece idi yani çok çok sıcaktı bir püfürtü arasan yoktu ama sizin gideceğiniz zaman bence idealdir hava çok iyi olur çünkü ben ekim başında kaş a gitmiştim önceki sene 32 dereceydi kaş antalyanın en serin ilçesi çünkü:))))))))

6. 8 Mart 2010
  7. askbocugum

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım mesajıma cevap verdiğin için öncelikle çok teşekkür ederim denizi çok seviyorum denizin kötü olması ve plajda güneşlenememek çok kötü oldu yaa çünkü denizi çok severim ben deniz aşığıyımdır çalıştığım halde normalde bile 7 de kalkmam ki tatilde hiç kalkamam heralde birde lüks suit falan deil normal club odası rezerve ettirdik off şimdiden aksilikler başadımı yaa keşke rezarvasyon yaptırmadan önce açsaydım konuyu neyse napalım umarım güzel olur herşey teşekkür ederim tekrar

8. 8 Mart 2010
  9. The_lady_legend

The_lady_legend ZamanSonBulanaDekSeninle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende 10 ekimde balayına gitmiştim voyage belek e.tesis gerçekten çok büyük,her yerde havuz var.biz 10 ekimde gittiğimiz için hava sıcaklığı hep 29-30 dereceydi, o anlamda rahattık.deniz ben ekim ayı olduğu için öyle zannediyordum gerçekten de bulanıktı,ki bende aynen deniz aşığıyımdır,tatil sitelerinde ilk baktığım denizin sıfır ve kum olmasıdır.burası kum ama bulanıktı,1 kere girebildim,bide deniz kenarı hep esiyordu,ama havuz başı çok sıcaktı ve bu yüzden hep havuza girmek zorunda kaldık.balayı olduğu için herşey çok güzeldi.balayı çiftlerine alacarde öncelik veriyorlar,onlar kendileri ayarlamışlardı bize,çin ve rum lokantasına gitmiştik,sabahta köy kahvaltısına,ilk sabah zaten odamıza kahvaltı gelmişti,
    dediğim gibi yazın denizi nasıl olur bilmiyorum ama onun dışında herşey çok güzeldi.

10. 8 Mart 2010
  11. askbocugum

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    saol canım sizin gittiğinizdede deniz kötüymüş çok üzüldüm :1no2:ya balayım iğreçti yinemi öyle olacak:çok üzgünüm:

12. 8 Mart 2010
  13. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ben gerçekten çookk memnun kaldım süper bi otel

14. 8 Mart 2010
  15. eesra

eesra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben nikahımı önceden yaptım balayı cifti olma imkanımız yok mu yani=((

16. 8 Mart 2010
  17. nonis

nonis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim ya,üzülme keyif almaya çalış bu son tatilin olmayacak ki,ayrıca sana bir tavsiyede bulunabilirim voyage torba ile yer değiştirmeyi konuşsanız ets ile bütün voyageler onların torbanın denizi muhteşemmiş durgun ve berrak ama orada da havuz problemliymiş büyük olan havuz özel villa odalara aitmiş ama deniz severim diyorsun bence torba tam sana göre ayrıca belek voyagede klüp binaları çamların içinde ve çok güzel müstakil gibi ama ana binadan yani restoranların ve tüm aktivitelerin olduğu bölgeye biraz uzak yinede çok güzel bir tesis ama ben bir daha antalya civarına gitmem varsa yoksa ege...

18. 8 Mart 2010
  19. nonis

nonis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım türkiyede bu tür durumlar yaygın olduğu için firmalar anlayış gösteriyormuş diye biliyorum yada düğün yapacaksanız onun davetiyesini gösterip yararlandırıyorlar bence yetkililere durumunuzu anlatınca tabikide balayı çifti olursunuz üzülme, mutluluklar diliyorum::))))))