... vs 3. kişilerden çekenler var da ben gibi kendinden çeken var mı?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve guz_1 tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : guz_1
  1. guz_1

guz_1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    853
    Ödül Puanları:
    113
    bir suru baslık var . kaynanasından esınden gorumcesınden vsss .... pekı aranızda kendınden ceken varmı . pişmanlıklarımız , keskelerımız , itiraflarımız

Nefessız kalmak gibi bişey. Kendı hayatını gısısatından memnunıyetsızlık . normların dısında yasamak ıstegi. Herseye bastan baslama ıstegıyle, ellerınle hayatını bozma dusuncesı arasında gelıp gıtmek . herkes gıbı olmalımı ınsan ?
    3 maymunu oynamak en ıyısımı?

Alışmalımı yasamın sıradanlıgına ? yoksa savasmalımı tum realıtesıyle . pekı ya kaybedılecekler kazanılabıleceklerden agır basarsa guvensızlıgı

dedımya nefessız kalmak gıbı bısey .

2. 10 Kasım 2010
  3. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    manevi boşluk yaşıyosun galiba arkadaşım, bu boşluğunun çaresini de yine en iyi sen bileceksin, sana akıl vermeye yada şunu yap bunu yapma demeye niyetim yok, aslında her insan içindeki derdin dermanını biliyor da niyeyse bir türlü bunu uygulamaya sokamıyor, umarım sen bunu uygulamayı başarırsın

4. 10 Kasım 2010
  5. guz_1

guz_1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    853
    Ödül Puanları:
    113
    sagolasın
    su veya bu dıye acmadım konuyu zaten . ben gıbı kendınden ceken varmı acaba dıye actım . ınan bazen kendınden cekıyo ne ckerse bır baskası hıkaye gıbı . 3, kısıleri cıkarmak kolayda kendınden kurtulamıyorkı ınsan

6. 10 Kasım 2010
  7. kustinoro

kustinoro Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    boşluk değil yaşadığın,sana sonuna kadar katılıyorum,içimdeki bana tercüman olmuşsun..kesinlikle savaşmalısın...ama olumsuz şeyler yaşadıysan bunlardan dolayı olmamalı savaşman,kendin olmak için savaşmalısın,yaşamak istediğin gibi yaşamalısın...

8. 10 Kasım 2010
  9. guz_1

guz_1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    853
    Ödül Puanları:
    113
    evet bende boyle hıssedıyorum. Insan bazen ne ıstedıgını bılemıyo . sanırım bıraz durmalı bu zamnlarda .
    KENDIM ETTIM BULDUM DEMEMEK ICIN :d

10. 10 Kasım 2010
  11. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben kendimden çok çektim ama, normların dışına çıkamadığım için değil, normlara girmediğim için... bu da çok zor. :KK43:

12. 10 Kasım 2010
  13. guz_1

guz_1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    853
    Ödül Puanları:
    113
    sanırım aynı sey . cogunluk gıbı olmak yada olmamk butun mesele bu . herkes gıbı olamamak

14. 10 Kasım 2010
  15. honeysuckle

honeysuckle istanbul delisi Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    153
    belki tesadüf ama bugün bende tam bunu düşünmüştüm ..sanırım ben kendi kendime düşman olmuşum farkında olmadan ben bile kendimi anlayamıyorken baskasına nasıl anlatabilirimki demiştim.. yada kazanamayacağını bile bile bile hala kendimle mücadelemi etmeliyim yoksa aman boşver artık bırakmı demeliydim.. neyse boşverin sanırım ben iyi değilim :KK31:

16. 10 Kasım 2010
  17. guz_1

guz_1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    853
    Ödül Puanları:
    113

bu aksam sende hıssız duygulardasın sanırım

ınan konuyu acarken bıle nası anlatıcamı bılemedım . anlatılması guc bısı. soyut belı bıraz . belkıde bır okadar somut .
    kendı kendıyle savasması ne zor ınsanın

18. 10 Kasım 2010
  19. honeysuckle

honeysuckle istanbul delisi Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    153
    aynen öyle zaman zaman oluyor böyle bende çözemiyorum :KK19::KK19:anlatmaya çalıştım anlatamadım saçmalıyorum gibi geldi zor valla