Vücud isim düsmedi acaba hamilemiyim???

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ifsumnadial tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ifsumnadial
  1. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaslar selamlar! Nerdeyse bir senedir forumu sadece takip ediyordum hamilelik belirtilerine nerdeyse bakmiyordum bile 1 bucuk hafta öncesine kadar.22 martta atesim 36.8 e yükseldi 21 martta daha 36.3.dü.
    22 marttan bugüne kadar atesim hic 36.7nin altina düsmedi yani 36.7 ve 36.8 cikiyor hep bugün 1 nisan 2 haftadir yumurtluyor olamam herhalde.son adet tarihim 3 martti adetimin gecmesine 2 gün var ve ben aynen adet olacakmisim gibi vajinamda adet oldum olucam gibi his yasiyorum alt karin agrisida var yani tipki adet olacakmisim gibi herhalde olucamda ama benim kafami karistiran vücud isim neden düsmüyor normalde yumurtladiktan sonra isi tekrar düsmezmi 36.5lere test aldim bugün ama cekmeceye koydum;:))) pazartesiye kadar beklemek istiyorum bana yardimci olun adet olacagim biliyorum ama vücud isim beni her sabah ümitlendiriyo anlamadim.beklemelimiyim yoksa yarin sabah hemen test yapip rahatlamalimiyim.

Minnosnur33 bunu beğendi.
  2. 1 Nisan 2010
  3. prensesss016

prensesss016 53' e yolculuk..... Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    canım bence pazartesiye kadar bekle derim çünkü adet günün henüz gelmemiş ve sen pazartesiye kadar ateşini ölçmeye devam et inş. hamilesindir canım

4. 1 Nisan 2010
  5. WELCQME

WELCQME Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım sanırım adet olduğun zamanlar ısı derecen düşük ve senin şuan ısı derecen gayet yüksek ve düşmemiş.Bence test yap ama karar senin canım adetlerin düzenliyse ben olsam yapardım...Ben okuyunca yazını hamile olduğunu düşündüm...

6. 1 Nisan 2010
  7. ifsumnadial

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    adetlerim 32-35 gün aralari geliyor yani pazartesi günü 35inci gün oluyo ama adetten önce hamileligi tespit eden teslerden aldim yinede beklemek istiyorum birkac gün daha.birde arkadaslar yumurtladiktan sonra daha dogrusu o siralar iliskiye girdikten 2 gün sonra pembemsi beyazimzi bir akintim oldu herhalde yumurta catladigi icin oldu dedim üzerine düsmedim ve hala isimin düsmemesi ve onuda düsünüyo olunca süphelerim artiyo ama alt karnimin agrisida adet olacagimi gösterince allak bullak oluyorum:)))neyse bir iki gün daha bekleyeyimde test yaparim adet olmazsam agrilarima bakilacak olursa bugün yarin adet olacakmisim gibi gögüslerimde herhangi bir aci yok dolgunluk haric.benim gibi olupta sonra hamile oldugunu ögrenen varmi aranizda hanimlar.bu arada WELQOME insallah düsündügün gercek olur insallah allah o hissi vermistir icine:)))

8. 2 Nisan 2010
  9. ifsumnadial

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bugün test yaptim negatif cikti ama atesim 36.9 du 2 3 güne adet olmazsamk tekrar edeyimmi testti?????

10. 2 Nisan 2010
  11. WELCQME

WELCQME Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    İstersen canım kan testi yaptır veyada biraz daha bekle...

12. 3 Nisan 2010
  13. dayna

dayna şükürAllah'a bebişim gldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım inşlh hamilesindir...vücut ısısını nasıl ölçüyoruz kaç dakika bekliyoruz canım hiç bilgim yok yazarsan sevinirim...

14. 3 Nisan 2010
  15. ifsumnadial

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    insallah.ben dijital termometre aldim digeriyle bende tam bilmiyorum

16. 3 Nisan 2010
  17. ifsumnadial

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108

18. 3 Nisan 2010
  19. ......Elmas......

......Elmas...... bebeğim küçük kuzum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bende 3 martta adet oldum..28 günde bir oluyorum ama daha olmadım bugün test yaptım negatif çıktı...bekliyorum bende bakalım...olmazsam yarında pazartesi tekrar deneyeceğim...
    inşallah rabbim gönlümüze göre verir..benim bir kızım var 2.5 yaşında onun bir kardeşi olsun çok istiyorum...