-> vücuduma uygun kıyafet bulamıyorumm .. :(

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve aysegul_trz tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : aysegul_trz
  1. aysegul_trz

aysegul_trz baLböceGi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben 52 kiloyum 165 boyum var ama basen sorunum var belim ince basenlerim kalın bacaklarımın altı ince üstü kalın saçma sapan bi haldeyim :kahve: ne giysem yakışmıyor gibi geliyor dar giyinsem olmuyor bol giyinsem hiç olmuyor anlamadım ki napıcam ben :sinifsinif:

2. 3 Ağustos 2009
  3. simorgh

simorgh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım bence sana öyle geliyordur cünkü boyunla kilon cok ideal ....milletde basen yapalım diye neler neler yapıyor...ama basenini kapatmak için yarım tunik tarzı seyler cok hos olur eger bacakların cok tombul degilse dar pantolonlarla kombin yapabilirsin..kaydirigubbakcemile5

4. 3 Ağustos 2009
  5. aysegul_trz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende öyle düşündüm canım tunik tek çare gibi olmazsa uzun gömleklerden filan alıyım bi şekilde koca popomu kapamalıyım :roflol: çok saol canım cevap yazdıgın için opuyorumnanaktan

6. 4 Ağustos 2009
  7. melik_riza

melik_riza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bnde sandım kilodan bulamıon,herkes şişmanlıktan şikayetçi bnce kilonla boyun çok iyi her sey i giy nce akışır hiçde takıntı yapam derim

8. 4 Ağustos 2009
  9. aysegul_trz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    burdan bakınca kilomla oyum çok iyi duruo ama bütün o 50 kilo basende 2 kilo wücuda dagılmış şekildeyim galiba kaydirigubbakcemile3 kilomla boyuma bakıp aldanmayın kocaman bi popom var belde ince olunca hayal edin gerisini kaydirigubbakcemile3

10. 4 Ağustos 2009
  11. lotus_

lotus_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım sen de tasa edecek şey arıyorsun galiba kendine..
    Kilon gayet ideal ..
    Dağılımı farklı olabilir , kabul ama bunu değiştirmekde senin elinde spor yap.. Vücudun şekillensin hemde sağlıklı olursun yerimseniben

12. 5 Ağustos 2009
  13. aysegul_trz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başladım spora ama hiç iradeli degilim en çok 1 hafta sürer yine bu işi kıyafetler çözer sanırım zemuszemus

14. 6 Ağustos 2009
  15. lotus_

lotus_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile2

16. 10 Ağustos 2009
  17. fbhasret

fbhasret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bende 40 yaşındayım fakat görenler 28-30 olduğumu söylüyorlar..Çok minyon bir yapım var.20 yaşında üniversitede okuyan oğlum var kız arkadaı sanıyorlar. Hem güzel birşey hem kötü..Çocuk muammelesi görüyoru bazı yerlerde..gamyoncuiremsu..Bende giyinirken zorlanıyorum..1.58 boyundayım 46 kiloyum Yaşıma göre giyindimmi tipime gitmiyor,tipime göre giyiidimmi yaşıma gitmiyor çok hoş bir durumdayım..laelaelaelaelae..Metabolizma yaşım 25 çıktı..Ay vallahi sıkıştım kaldım yarın obürgün babaanne olucam şahit ister yanee.. Süper babaanne..Sizce yaşıma göremi giyinsem tipime göremi Şimdiden tşkler hşçkalın..

18. 11 Ağustos 2009
  19. White Mocha

White Mocha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    bu boy ve kiloyla çok güzel göründüğünüze eminim :)) üzerinizde hangi tarz kıyafetler varken kendinizi en iyi hissediyorsanız onu giyinin.. ne güzel işte :))