Vücudunda Mavi, Yeşil yada Lacivertimsi beni olan var mı ?

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve tuzluçerez tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : tuzluçerez
  1. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar... Elimin üstünde yeşil ve omzumda lacivert ( tükenmez kalem batırmış gibi ) renkte iki ben var.. İki Doktorla görüştüm fakat biri tehlikeli olduğunu aldırmam gerektiğini kanser riski olabileceğini , diğeride zararsız olduğu aldırmama gerek olmadığını söyledi...Kafam karıştı :çok üzgünüm: Aranızda bu renk beni olan yada ben aldıran var mı acaba? Yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum lütfen :KK43:((

2. 20 Kasım 2008
  3. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim doğuşdan sol omuzumda yeşil benim vardır aynı yerde annemde ve erkek kardeşimdede vardır aynı renkden ayrıcada kırmızı benlerim vardır bazı yerlerdeki bunlar sonradan çıkmışdır hiç aklıma bile gelmedi doktora sormak ben birşey olacağını hiç sanmam olsa anneme olurdu yaşı 70 benimde 40.

4. 20 Kasım 2008
  5. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rengi böyle olunca aklım çok karışmıştı... bi de güneşten korumam mümkün değil.. o yüzden riskinden de korkuyorum açıkcası... ayrıca küçükken oynadım da :KK43:( ( bunun da yapılması tehlikeliymiş) ailede benden başka kimse de de yok.. bide benimki biraz tümsek leke gibi değil yani... diğeride dağınık biraz... senin ki nasıl canım... güvenebileceğim bi doktora daha sormak istiyorum...

6. 20 Kasım 2008
  7. Elis

Elis Guest

benimde sirtimda ben vardi ,bazi sisliyodu korktum ve aldirdim cok sukur labaratuar testlerinde temiz cikti,,,,,

kirmizi benlerimde vardir ama rahatsiz olmadigim icin doktora sormadim....
    bence sen her ihtimale karsi yinede aldir.ne olur ne olmaz

8. 20 Kasım 2008
  9. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ameliytla mı aldılardın canım... yoksa lazer falan mı? iz kaldı mı peki...

10. 20 Kasım 2008
  11. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    canım benimde tümsek yeşil benim kırmızı benlerimde tümsek leke gibi değil ama kırmızı benlerim sonradan çıkdı hiç korkmak aklıma bile gelmedi canım birşeyleri çok kurcalamakda iyi değil bence allah korusun birşey olacak olsa zaten o belirti verirdi bana göre

12. 20 Kasım 2008
  13. Elis

Elis Guest

ameliyatla aldirdim canim,oyle cabuk olduki doktor kalkabilirsin diyince,bittimi ki dedim yani hic anlamadim bile....

ilk zaman o yerde kahverengi leke oluyo tabi ama zamanla oda kayboluyo simdi bende hic yok.....

sende bence her ihtimale karsi aldir,,,,:1hug:

14. 20 Kasım 2008
  15. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aslında bende şimdiye kadar rahattım ama dr la konuştuktan sonra aklım karıştı... Allah korusun tabi de yine de önlem almak lazım... benimkileri güneşten korumam da mümkün değil.. bunlar hep tetikleyici nedenlermiş... Uzun dönemde belirtilerini gösterir zaten.. Fırsat bulunca aldırmayı düşünüyorum... İsterseniz sizde bi drla konuşun...a.s.

16. 22 Kasım 2008
  17. selincoco

selincoco çağrışım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benmde sol bacagımda bir iz war.mawi renkte tükenmez kalem batırılmış gibi...

18. 22 Kasım 2008
  19. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim omuzumda ki sendeki gibi canım.. bu benleri aldıran varmı acaba sitede... ben aldırmak istiyorum riski var mı acaba? sen hiç aldırmayı düşündün mü canım peki????