vücudunuza yapıştırdığınız hormon bantlarını kaç günde bir değiştiriyorsunuz?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve prenses2020 tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : prenses2020
  1. prenses2020

prenses2020 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar öncelikle tedavi gören herkesin Allah yardımcısı olsun....benim pazar günü yumurtalarım toplandı.çarşama günü transferim var.pazar günü hormon bantlarını kullanmam gerektiğini söyledi merkezdeki hemşire......4 adet hormon bandını göbeğimin sağ sol ve üst tarafına yapıştırdı ve 5 günde bir değiştireceksin dedi...bu bantlardan kullanan arkadaşlar; siz ne kadar zamanda bir değiştirdiniz ve her seferinde aynı mı farklı mı yere yapıştırdınız?kaç gün süreyle bu bantları kullandınız?

2. 9 Şubat 2009
  3. prenses2020

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu bantlardan kullanan yok mu aranızda:KK43:

4. 10 Şubat 2009
  5. sorgusuz

sorgusuz papatya Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım.Ben de senin gibi o flasterden kullanıyorum.Ama bana kalçama yapıştıram söylendi üç tane yapıştırıp haftada bir değiştiriyorum.Aynı zamanda vajinal jel ve progynex enjeksiyon yaptırıyorum.beta gcm 2746 oldu ama daha kese ortada yok bekliyorumhepimize bol şans

6. 10 Şubat 2009
  7. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkdaşlar ben bu bantlardan kullanmadım ne işe yarıyo görevi nedir ilk denememde vermediler ikincide bakalım vereceklermi ama ne işe yaradığını bilmiyorum.

8. 11 Şubat 2009
  9. prenses2020

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana da ilk iki denememde vermemişlerdi....şimdi hem bu hormon bantlarını kullanıyorum,hem tetra ve progynex diye vajinal kullanılan ilaç kullanıyorum,bir de prednol kullanıyorum...anladığım kadarıyla bunlar vücuda embriyonun daha iyi tutunmasını sağlıyor.

10. 11 Şubat 2009
  11. prenses2020

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tebrik ederim seni....beta Hcg en gayet yüksek...inşallah keseleri de görürsün.....sağlıklı sıhhatli bebişlerine-bebeğine-kavuşursun.......
    benim de yarın saat:15.00'te transferim olacak......Allahım sen yardımcım ol....

12. 11 Şubat 2009
  13. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    östrojen bantları o arkadaşlar ve herkesin ihtiyacına göre haftada bir , 3 günde bir , günde bir tane şeklinde uygulanabiliyor .. ben 1 gün dolunca değiştiriyordum yenisiyle .. bu bantları kalçanıza , kol üst bölgelerinize , göbeğinize ( yine delikten 2 parmak dışarı yapıştırmak suretiyle ) , bacak üst bölgelerine yapıştırabiliyorsunuz.. bir yapıştırdığınız yere yeniden yapıştırmanız için en az 1 hafta geçmesi gerekiyor .. kenarlardan kalna bantları ( size farklı bir şey denmediyse ) üzerini elinizle olabildiğince düzeltip ameliyat bantıyla kapatıp sabitleyebilirsiniz .. böylece kırışma , hava aldı derdi ortadan kalkıyor .. bana tedvi olduğum merkezden öyle tavsiye etmişlerdi ..
    hepinize bol şans