vucumda değişim var fikri olan varmı?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve eflatunbebek tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

    6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : eflatunbebek
  1. eflatunbebek

    eflatunbebek Aktif Üye Üye

    Katılım:
    6 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    144
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar ..üç ay önce prolaktin yüksekliğim çıktı ve haftada 2 tam doz olarak dostınex kullandım geçtiğimiz hafta ilaçlarım bitti bu hafta dr.gidicem..vucumda değişimler olmaya başladı yaklaşık 1 aydır 4 kilo aldım göğüslerim küçük sayılmazdı ama gözle görülür şekilde daha dolgunlaştı ve sağ göğsümde yaptığım kontrolde elime bir kitle geliyor sanki ve elleyince ağrı yapıyor diyebilirim acaba süt hormonu tedavisi gördüğüm için göğüsde problemmi oldu diye düşünüyorum prolaktin tedavisini gebe kalabilmek için başladım ..dr.kontrol için gittiğimde umarım sıkıntılı bir durumla karşılaşmam korkuyorum lütfen bana yardım edin en azında neyle karşılaşabileceğimi biraz bilmek istiyorum ..
     
  2. 6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : eflatunbebek
  3. hel_in

    hel_in Popüler Üye Üye

    Katılım:
    31 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    4.747
    Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    ben de aynı seler oldu ılac bende aynı etkiyı yaptı ıkı ay once baya yuksek cıktı bende de prolaktın ılacı kullandıktan sona dustu sımdı ıyım şimdi.... ben senınde gene normal seyler yapmıs ben butun wucudum kan toplıcak kadar kasındırdı we yara oldu kan otrudu bı ay butun wucudum ole gezdım .... werdı ılac doktorun dostınex sut hormonlarılya oldu ıcın bı newı normal buyuk ıhtımal gercekten dedın gbı bı kıtleyse memografı ıster senden korma oldumu opurum bıtanem kocaman...