Vücut Fırçası Kullananlar

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve ziynet tarafından 20 Haziran 2008 başlatılmıştır.

20 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ziynet
  1. ziynet

ziynet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bonyoda vucut fırçası kullananlar varsa lütfen bana bir fikir verirmisiniz nasıl birşey almalıyım ve nereden bu zamana kadar lif kullanıyordum ama bunun fırçayla yapılması gerektiğini cilt bakımı için önemli olduğunu okudum

2. 21 Haziran 2008
  3. Tarrcinn

Tarrcinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    naylon fırçalar 3-5 milyona alınabilir ama doğal kıl olanlar öneriliyo özellikle. 15-25 milyon arasında değişiyo sanırım onların fiyatları tiplerine uzunluklarına göre. marketlerde parfümerilerde falan var. kısa saplı olanlar çok rahat kullanılıyo bacakta kolda ama uzun saplı olanlar da sırt için ideal tabi:)

4. 21 Haziran 2008
  5. ziynet

ziynet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim canım cevap verdiğin için. Bende netten baktım ama emin olamadım ilk defa alacağım için kullananlardan fikir alayım dedim .Birde söyleyeyim hani şu asprin ,limon,ve bebe yağı formülü varya onu uyguluyorum bir haftadır spordan önce cildimi bu karışımla yağlıyorum cildim gerçektende bebek teni kadar
    yumuşak oldu birde banyoda fırça yaparak yıkanırsam çok süper olacak tecrübe ettim şiddetle tavsiye ederim kızlar

6. 21 Haziran 2008
  7. Tarrcinn

Tarrcinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    rica ederimm :1rolleyes: bi de fırçanın kıllarına dikkat edin alırken cildi çizcek türden küt kesilmiş bişey olmasın

8. 28 Nisan 2009
  9. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende fırça almak istiyorum omuzumda siyah noktalar oluyo lif kullanıyorum baya bi temizliyo ama gözeneklerin arasına ulaşamadığı için tam bir sonuç elde edemiyorum siyah noktalara etki eder dimi ???

10. 27 Mayıs 2009
  11. Andromache

Andromache Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende uzun saplı bir fırça aldım watson dan... çok sert geldi canımı acıtıyor... topuklarıma kullanıyorum bende :) vucut için daha yumuşak bir şey bakıcam.

12. 29 Ağustos 2009
  13. MiStiK

MiStiK Yeditepeli Şehrin Kadını. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Uzun saplı vücut fırçasını bende her duş alışımda kullanırım çünkü vücudunda peeling'e ihtiyacı var,ben vücut fırçamı bir miktar ince mısır unu ve yoğurt karışımıyla kullanıyorum,fazla bastırmadan nazikçe ve neredeyse tüm vücudumda...

14. 14 Ocak 2010
  15. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben de kan dolaşımını hızlandırdığını okudum ama hiçbiryerde görmüyorum bu fırçalardan bir ara satılıyorlardı ama piyasadan kalktı mı? heryerde kabak liflerinden var.

16. 14 Ocak 2010
  17. lucifern

lucifern LiLith.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende fırça istiyorum fakat nerden alacagımı bilmiyrm :)

18. 17 Ocak 2010
  19. PembeSaten

PembeSaten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Liseden beri sert ve dogal malzemeli lif kullaniyorum. Aliskanlik yaptigi icin canimi yakmiyor. Kan dolasimini kesinlikle hizlandiriyor.

Firca icin ise tavsiyem diger kizlarin dedigi gibi derini cizen naylon degil, dogal malzeme killi olanlar.
    Siyah noktam hic olmadi.. Ama sonrasinda iyi bir nemlemdirici ya da nemi hapseden bir yag muhakkak istiyor tenim.