Vücut Icin Bakim Önerileri Istiyorum ???

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Mart 2008 başlatılmıştır.

8 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ya kıslarrr benim 4 ay sonra düğünüm ama vücudum çok kötü özellikle sırtım bacak aralarım vede yüzüm öyle bir bakım önerileri istiyorum ki hepsinden kurtulayımmmmsenağlamasenağlamasenağlama:1no2: sırtımda çok sivilce lekeleri var taaa belime kadar nerdeyse bancak aralarım yani bikini bölgelerim çok koyu renkte önceden jilet vurduğum için ama bu ay ağdaya başlıyom inşallah giderrr vede alın bölgem vede burnumun üstü çok parlıyorrr alnımda sivilceler var sık sık gitmiyor offfffff çok morelim bozuk yaaasenağlama
    kıslar önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum vede uygulıcammm.a.s.

2. 8 Mart 2008
  3. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Dermotoloğa git belki ilaç verir.O sivilceler varken hiç doktora gitmedin mi?Bir görün derim.Eğer sadece lekeyse belki lazerle yok olabilirler.Fakat buda epey maliyetli bir işlem.Birde bazıları güneşte kaybolur.

4. 8 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

:1no2: teşekkür ederim denize gidince yakayım sırtımı geçer inşaallah lasere verecek zate param yokki :1no2: off off napcam yaaahhh

6. 8 Mart 2008
  7. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    ya canım üzme kendini evlilikte illaki herşey görsellik değil ki bitanem bukadar takma bronzlaşmak lekeler için en iyisi olabilir sivilceler için bilhassa yüzdeki imex adlı bir krem var fondoten gibii cildini süper yapar bana öyle yaptı bu arada evlenince loş ışıkta koklaşırsınız takma:içelim:

8. 8 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

tşk ederim cnm loş ışıkkkk bayıldım buna a.s. :teytey:

10. 8 Mart 2008
  11. periprensesi

periprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :dance: guzelim seni bu halinle begenmisler iste daha ne ugrasiyorsunlaelaelaelaelae

yuzun icin uygun bir temizleyici, nemlendirci al. sirtin icin kukurtlu sabun yada vucut temizleyicisi alabilirisn. yaglı seylerden uzak dur. evlenince gecer diyorlar hem sivilceler yerimseniben

a.s.

12. 8 Mart 2008
  13. EU1

EU1 Guest

teşekkrler kısslarr vwallahi, morel oldu :dance::KK46:

14. 8 Mart 2008
  15. EU1

EU1 Guest

canım yüzün ve sırtın için cilt doktoruna git derim bende aynı sorun ebnde de vardfı allaha şükür şimdi hiç bi problemim aklamdı ,
    bikini bölgesine gelince geçen nette bi doktora sodum o tavsiye etti denemek sitersin die yazıyorum
    %9 expigment bu türkiyede yokmuş %4 al
    acnelyse
    locoid bu kremelri kullanacan canım acnelyse hariç digerlerini saglık sigortan avrsa devlet karşılıyo

16. 8 Mart 2008
  17. EU1

EU1 Guest

- akşam 8 tretin,9 expigment
    -sabah locoid kullanma şeklide bu cnm

18. 8 Mart 2008
  19. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8