vücut ısısı düşük olupta hamile olan var mı arkadaşlar ?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve baharkokusu tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : baharkokusu
  1. baharkokusu

baharkokusu Guest

vücut ısım normalde 36 ile 36.5 arası olurdu.ama bu ay 35.9 ,36.1 arası .korunmuyoruz..
    vücut ısım düşük ama bana sıcak basıyor..ayaklarımın altı yanıyor.hle dün üstümden yorganı attım.sabaha kadar üstüm açık yattım..ateşim bu kadar düşükken niye ben yanıyorum gibi ..bir anlam veremedim..off ne oluyor anlamadım kızlar..benim gibi olan varmı. yada başlıkta belirttiğim gibi ,vücut ısısı düşük olupta hamile olan var mı arkadaşlar ?
    lütfen bilginiz varsa paylaşırmısınız..CADIARZU

2. 9 Mart 2010
  3. baharkokusu

baharkokusu Guest

cevaplarınızı esirgemeyin kızlar lütfen.benneyaptımki

4. 9 Mart 2010
  5. VESADE

VESADE bebeğim geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet baharkokusu benimde öyle ama hamişmiyim bilmiyorum.

6. 9 Mart 2010
  7. naz3306

naz3306 azzz kaldı İnşaallah;) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar benimde durumum aynı 2gün sonra regl günüm sabırla beklemekten başka bişey yapamıyoruzz :hulya:

8. 9 Mart 2010
  9. baharkokusu

baharkokusu Guest

akşam başım çok ağrımaya başladı..hala ağrıyor..folic asit kullanmaya başladım..başağrısı yaparmı ki.aşırı derece de yorgun hissediyorum kendimi..

10. 10 Mart 2010
  11. baharkokusu

baharkokusu Guest

ateşim dün yeniden yükseldi.36.7 derece..adetim 13 şubat..biraz umutlandım açıkcası..adet tarihine yakın vücut ısısı 36. derece oluyor diye biliyorum..akıntı da var az da olsa..inşallah pozitif çizgiyi görürüm bu ay artık.:Saruboceq:

12. 10 Mart 2010
  13. baharkokusu

baharkokusu Guest

kızlar hamile olduğumda bende belirtilerimi yazacağım..not ediyorum olanları,hani belki hamileyimdir diye.umut dünysı işte..:eek: