vücut nemlendiricileri tüylenme yapar mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Gulsuyu tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Gulsuyu
  1. Gulsuyu

Gulsuyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Vücuda sürülen yağları tüyleri güçlendirdiğini duydum. Acaba nemlendirici kremler de tüyleri kuvvetlendirir mi? Tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? Cevaplarınızı bekliyorum lütfen

2. 26 Ağustos 2009
  3. CorpseBride

CorpseBride Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de öyle duydum, bu yuzden bacaklarıma artık hiç nemlendirici krem sürmüyorum. ışin aslını bi bilen yok mu?

4. 26 Ağustos 2009
  5. Pervenche

Pervenche Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vicuda surulen yaglar ve kremler kıl koklerini nemlendirir.. buda biraz beslenmelerine neden olur ancak
    normalden cok ta fazla cıkmaz..sadece cıkıs suresi hızlanır..yani eger cildinizin kreme ihtiyacı varsa
    mutlaka surun derim ben cunku ilerde nemsiz kalan cilt cok daha cabuk kırısır...

6. 27 Ağustos 2009
  7. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    sürtünme ile tetikleniyor olabilir ;ama o da öyle fışkrtmaz yani başka hiçbir mantıklı açıklaması olamaz o zaman ne selülit kremi sürün ne inceltici jel

8. 28 Ağustos 2009
  9. Pervenche

Pervenche Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hormonal denge bozuk degilse veya bu dengeyi bozacak ilac kullanılmıyorsa tuylenme kalıtsaldır arkadslar.. surdugunuz seyler besleyebilir ama cogaltmaz.. cıkıs suresini hızlandırır birde yani cok yag felan surerseniz kulları besleyip kıl koklerini kuvvetlendirebilir ama kimsenin oyle yaglara buladıgını sanmıyorum bacaklarını :))

10. 2 Eylül 2010
  11. kabukk

kabukk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yağlar kıl kökünü besler (saçlar dahil ) ama çoğalmaya genellikle neden olmaz. Nemlendirici kremleri kullanmakta fayda var.