vücut temizliği..

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve kopuz tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : kopuz
  1. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar 40 gün önce sezeryanla doğum yaptım bugün de çok şükür kızımla beraber kırklandık:)) ama ameliyat yerim halen daha acıyor,merak ettiğim sezeryandan sonra bikini bölgesinin temizliğini nasıl yaptınız,ben doğuma kadar hep ağda kullanıyordum şimdi de devam etmek istiyorum ama çok korkuyorum acaba ameliyat yerime bişey olur mu diyea.s...bu konuda düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim..

2. 1 Nisan 2010
  3. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben hamileykende epilasyon aletini kullanıyodum doğumdan sonrada 45 gün kendimm yaptım ama ağdayla dikiş yerine zarar verebilirsin biraz bekle istersen

4. 1 Nisan 2010
  5. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben yaptım epilasyon aletiyle.sezeryan oldum ordaki keside çok yok zaten olanları da cımbızla aldım birşey olmadı.

6. 1 Nisan 2010
  7. benbilirim

benbilirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kırkımın cıkmasına 3 gun kala agda yaptrdım cok şükür bişeyolmadı sezeryanla dopum yaotım

8. 1 Nisan 2010
  9. tazzie

tazzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de sezeryandan sonra 40 çıkınca ağda yaptırdım. birşey olmadı. ağdacım da hassas çalıştı :)

10. 2 Nisan 2010
  11. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bende dogum yapalı 53 gun oldu hep agda yaptırırdım bı kerelık tuy dokucuyle aldım.ama agdacımla konustum bı dahakıne gel dıkkatlıce alırız dedı...

12. 2 Nisan 2010
  13. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    oof ya kimisi yaptır bişe olmaz diyor kimisi de yaptırma biraz daha bekle diyor çok kararsız kaldım zaten de çok korkuyorum bişe olacak diye,kendi kuaförüm annemin orda bende bugün anneme geldim kalmaya gelmişkken yaptırayım diyorum kuaförümlede konuştum yavaş yavaş yaparız diyor ama yine de cesaret edemiyorum,bakalım yarına kadar cesaretimi toplayabilirsem inş. yaptırıcam..