Vücut Yağı

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve Calma tarafından 9 Ekim 2007 başlatılmıştır.

9 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Calma
  1. Calma

Calma Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar cildim çok kuru, nemlendirici krem yerine yağ kullanmaya karar verdim ama hangisini kullaniyim kararsızım:uhm: doğal ya da bitki yağı kullanmak istemiyorum marketten ya da eczaneden alabilceğim bir yağ tavisye eder misiniz? Benim bildiğim bebe yağları var sadece bunların en iyisi hangisi?Ya da kozmetik markalarının hangisini yağı var?Yağlı his bırakmaması çok önemli bir de...önerilerinizi bekliyorum canlarıma.s.

2. 10 Ekim 2007
  3. Calma

Calma Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırsam yine zor bi soru sordum:Roflol::Roflol: tamam ya sorun diil kızlar sizi seviyoruma.s.:Roflol:

4. 10 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

bence niveanın kuru ciltler olan body lotion serisi var.bir araştır istersen.benim cildim yağlı olduğu için vucudum için pek kullanmıyorum.
    eczaneden exfoliac hydro aldım 5ytl ye.uygun fiyatlı olduğu için.arada kullanıyorum.onun bir de exfoliac lipo yani yağlı serisi var..eczaneye danışabilirsin.eczane ürünü olduğu için kozmetik sayılmaz..

6. 10 Ekim 2007
  7. PembeDantel

PembeDantel Previously MasalKedisi Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    ben sevgilimin ürettiği deniz yosunu yağını kullanıyorum valla süper bişey:dance: ama eczanelerde marketlerde satılmıyor güzellik salonlarına satılıyor...

8. 11 Ekim 2007
  9. karxixncaa

karxixncaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebe yağı kullanıyorum kol ve bacaklarıma çok güzel.doğal yağlardan hangisi iyi bilmiyorum kullananlar varsa yazarsa sevinirimŞeniz

10. 11 Ekim 2007
  11. Calma

Calma Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bugün aradığım yağı buldum bebe yağlarına bakıyodum niveanın bebe yağında promosyon varmış bebe yağının yanında vücut yağı veriyor büyük boy ve beğendim güzel kokuyo bi de yağlı kalmıyor bakalım nemlendiricekmi istediim gibi