Wall-E

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve kurmis tarafından 28 Eylül 2008 başlatılmıştır.

28 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kurmis
  1. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148

Dünya gezegenini terk eden insanlar tarafından unutulduktan sonra, uzun yıllar boyunca yapayalnız yaşayan ve bu süre içinde programlandığı işle (çöp tasnifiyle) uğraşan robot WALL-E, günün birinde EVE adlı çok güzel bir arama robotuyla karşılaşır ve hayatı aniden yepyeni bir anlam kazanır.

WALL-E’nin elinde gezegenin geleceğinin anahtarının olduğunu keşfeden EVE, artık başka bir gezegende yaşayan ve dünyaya güvenlik içinde geri dönüş haberini heyecanla beklemekte olan insanlara bu bilgiyi rapor etmek için müthiş bir uzay yolculuğuna çıkar. Ancak WALL-E’ de boş durmamış, çok beğendiği EVE’in peşine takılarak onunla birlikte galaksiye açılmıştır. Beyazperdedeki gelmiş geçmiş en heyecan verici ve en yaratıcı komedi macerası böylece başlar.

Geleceğin daha önce hiç hayal edilmemiş vizyonlarını içeren bu filmde WALL-E’ye, aralarında bir hamamböceği ile bozuk robotlardan oluşan kahraman ruhlu bir topluluğun da yer aldığı birbirinden ilginç karakterler eşlik eder.

2. 28 Eylül 2008
  3. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    uzun zamandır izlediğim en eğlenceli ve aynı zamanda da duygusal(!) animasyon...
    diğer pixar yapıtlarında da olduğu gibi çocuk olmaya gerek kalmadan büyükler olarak da keyif alınarak izlenebilecek bir film..
    tavsiye ederim..

4. 29 Eylül 2008
  5. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle bhk'cım. dün izledim kızımla. dünyamıza dikkat etmezsek olacağımız son durum budur. hem eğlenceli hem düşündürücü...

hele eva demesi yok mu , öldürdü beni kerata :))

6. 29 Eylül 2008
  7. zuzu79

zuzu79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    animasyonları çok seviyorum
    ve bu filmi daha önce güzel diye duymuştum şimdi biraz daha şekillendi teşekkür ederim arkadaşlar

8. 21 Ocak 2009
  9. akksoutiv

akksoutiv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çoğu kişi animasyon çocuk işi ne o öyle diyorlar ama inadına insanın izleyesi geliyor ve vol.i gerçekten çok güzeldi :) bence büyük küçük herkesin izleyebileceği bir animasyon

10. 24 Ocak 2009
  11. huuulya

huuulya küçücüğüm herşeyim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence gayette büyükler için kaydirigubbakcemile2 tekrar izlemek istediğim filmler arasında

12. 26 Ocak 2009
  13. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    dün fragmanını izledik annemle, çok tatlı bir filme benziyor. ayrıca güzel mesajlar verdiğini de duymuştum. animasyon filmlerin sadece çocuklar için olduğunu düşünenlere acıyorum sadece:jeyyar:

14. 26 Ocak 2009
  15. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    hay ben bu Wall E'nin.Çok üzgünüm çoook. Kıvanç hastası oldu, bebe Wall E'yle yatıp Wall E'yle kalkıyor. Tutturdu illaki Bana Wall E alın. Birde pahalıki meret. Bağıra bağıra gitti 89 TL.:a015:

16. 26 Ocak 2009
  17. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    kaydirigubbakcemile3 e tabii gerçek bebeklerle böyle sorunlar olabiliyor sanırım. neyse ki biz koca bebekler sık yapmıyoruz bunu. hoş ben bir ara annemden shrek'teki eşeğin oyuncağını istemiştim ısrarla (24-25 yaşlarındaydım, küçücüktüm yani :ecrin_bebek:) ama annem evde yer kalmıyor, koca eşek nereye koyacaksın onu diye almamıştı senağlama

18. 26 Ocak 2009
  19. huuulya

huuulya küçücüğüm herşeyim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    he he iyi li buz devrindeki mamutu istememişsin naniknanik