Warehouse 13

Konusu 'Yabancı Diziler' forumundadır ve nevbahar tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nevbahar
  1. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148

Tür: Drama,Mystery,Sci-Fi
    Konu: After saving the life of an international diplomat in Washington D.C., a pair of U.S Secret Service...
    Oyuncular (ilk 5): Eddie McClintock, Joanne Kelly, Saul Rubinek, Genelle Williams, Allison Scagliotti

IMDB: "Warehouse 13" (2009)

...

İki FBI gizli servis ajanı, ABD başkanının hayatını kurtarmalarına karşılık, "warehouse13" isimli, çok gizli bir depoda çalışmak üzere terfi(!) etmişlerdir. Meğer ne kadar acaip tarihi eser, doğadışı nesne varsa devlet bunları burada depolamaktaymış. Ajanlarımızın görevi bu depoya gözkulak olmak ve kaybolan nesneleri bulmak, zira buradaki bu "özel" nesneler büyük ihtimalle doğaüstü olaylara neden olacak şeylerdir. Dizi biraz x-files, biraz Indiana Jones - Kutsal Hazine Avcıları, biraz da Mavi Ay karışımı olarak tanımlanıyor.

Kaynak: Divxplanet.com » Lost, Prison Break, Heroes, 24 Dizi - Film Türkçe DivX Altyazı ve Sinema

2. 13 Eylül 2009
  3. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ben dün ilk 10 bölümünü birden izledim bırakamadım :roflol:

Konusu insanı sarıyor, fringeden ve x files dan tamamen farklı bir yapıt olmuş.

4. 14 Eylül 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Süper bir dizi.Ben daha 5, ve 6, bölümlerini izleyebileceğim.