waterproof maskara kullananlar!!!...

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve AquaBarbie tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : AquaBarbie
  1. AquaBarbie

AquaBarbie change your my life!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar maybelline waterproof maskara aldım.ama ilk defa kullancağım aslında hep normal maskara(suda çıkan) kullanıyordum ama ben çok sulu gözlüyüm malum önümüz kış gözler ister istemez sulanıyor, bide bunun havuzu var.bende avonun göz makyaj temizleme losyono var. onunla temizledim ama kipriklerim kopma derecesine geldi.bide çok uğraştırdı siz ne kullanıyorsunuz temizleme jeli veya losyonu olarak .artı ben badem yağı koymayı düşündüm rimelin içine faydası olurmu beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden tenk!!!...-tatlicadiarzu-

2. 15 Aralık 2008
  3. denizer

denizer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende rimelde maybelline tercih ediyorum.benim önerim maybelline göz makyajı temizleyicisini kullan.zaten onun temizleyicisi hem uygun hem hem çok başarılı.
    alırken yarısı mavi yarısı beyaz duran şişe bulursan onu tercih et çalkalayarak kullanılıyor.ben çok memnunum.avon temizleyici krem gibi ve kullanımı zor.

4. 15 Aralık 2008
  5. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben neutrogina nın makyaj temizleyicisini kullanıyorum memnunum..

kirpiklerini temizlerken pamuğu veya makyaj pedini kirpik dibinden ucuna doğru hafifçe bastırarak kullan canım

ama ben neutrogina nın temizleyicisinden memnunum

6. 15 Aralık 2008
  7. AquaBarbie

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım ilgin için ne biliyiiiim ya çok met ettiler avonun makyaj temizleyicisini aslında rimelsiz normal göz makyajını çok güzel temizliyor yumuşacık bırakıyor ama ben rimel içn almıştım boşa almışım allahtan indirimdeydi yoksa içime otururdu valla!!!...Çok üzgünüm çoook-tatlicadiarzu-

8. 15 Aralık 2008
  9. AquaBarbie

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım onunki tek ürün mü ve fiyatı nedir sana zahmet bi yazıver!!!...-tatlicadiarzu-

10. 15 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ben clinique kullanıyorum, gayet rahat çıkarıyor rimelimi :icecream: ayrıca yağlı 1 his bırakmıyor.

bundan önce yves rocher nin 2 fazlı olanından kullanmıştım, o da çok rahat çıkarıyordu ama yağlı bir his bırakıyordu.

lancome- bi facil de aynı şekilde, güzel çıkarıyor ama yağlı his bırakıyor. :kahve:

12. 15 Aralık 2008
  13. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ürünün tam adı neutrogena eye make up remover .mavi şişesi var canım.

valla ben 2 ay falan önce 14.5 liraya almıştım gülüma.s.

14. 15 Aralık 2008
  15. JiGSaW

JiGSaW Tell me more =)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben diorshow waterproof kullanıyorum düşün yani sırnaşık şey clinique in temizleyicisinden çok memnunum tavsiye ederim a.s. ayrıca the body shop un papatlayı göz makyajı temizleme jelleri de güzeldi baya ama onu diorshow la denemedim hiç hypnose u baya iyi çıkartıyordu :lepi:

16. 15 Aralık 2008
  17. denizer

denizer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birde kirpikleri temizlemek için bir pamuk parçasını kirpiklrin altına koyup kulak çubuğuyla temizleyin nazikçe.yoksa kirpikler çok yıpranıyor ve dökülmeye başlıyor.

18. 15 Aralık 2008
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben şeffaf maskaranın içine saç spreyi sıktımm..kipriklerimin ucuna sürüyorum sadece ,,, baya dogal duruyorrrrr..yagmurda sıcakta akma derdide olmuyor böylece..kipriklerim hiç dökülmediii:):)