Watsons

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve almagester06 tarafından 8 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : almagester06
  1. almagester06

almagester06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar ben watsonsa girince kendimi kaybediyorum ... ya ne varsa elimi atıyorum sanki bedava yada başka yerde yok . ahlbuk küçüçük magaza ama gez gez bitiremiyorumsırnaşık şey o şirin şirin snoopyli mendiller falan bayılıyorummmmmmmm. ya çok şirin şeyler var. gerçi şampuanının falan kullanamdım ama şu küçük kaplar var sprey şişeleri var ne bileyim seyahat için falan süperrr şeyler var . yahu ne orjinal şeyler var diyorum çocuk gibi ufak tefek herşeyi topluyorum. :roflol: bide şey var kağıt sabunlar falan ayy çok kullanışlı çantanızda bulunsun hemde kullanışlı:1hug:a.s.
  2. 8 Temmuz 2008
  3. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ayy biz senle hep aynı şeylerimi seviyoruz sırnaşık şey watsons yaa girdimmi çıkmam jeyyar tek memnun kalmadığım şey oldu oda spreyi..aldım içinee maden suyumu ton iğimi koyarım diyordum bozuk çıktı..fıslamıo bitürlü :sm_confused: 2milyon için gitmedim bende zaten fişini atmıştım..ballı çilekli strawberyy duş jeli alıyorum ordan..bide her gittiğimde kalem ve rujları sürüyorm deniyorum kızlar gıcık oluyor ordakisırnaşık şey duş fırçamıda ordan aldım kaliteli ürünler var bakın derim:içelim:
  4. 8 Temmuz 2008
  5. almagester06

almagester06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet kanımızda var demekki mersnli olunca :utangac: ay bizi çok sevmişti kızlar hatta yeni testerlar gelmişti bize bi poşet verdiler:dance: ay diyorum alt tarafı bakkal kadar yer dolan dolan bitmiyo:roflol: şeyleride güzel bak makyaj fırçaları hem ucuz hem güzel ama ben far fırçalarını aldım uzun şeffaf saplı olandan. ama açtım baktrım orda çakkallık yaptım :lepi: hepsi değil ama bazı fırçaları falan güzel. bide şey var bak far paleti ucuz bişey ama fena değil. ayyy bide banyo lifleri o tarz şeyleride güzel:roflol: allahım ne canavarım
  6. 8 Temmuz 2008
  7. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    banyo lifimi ordan aldım evt çok güzell:icecream: şu far ve fırçalarını deniyim bakalımmjeyyar burdaki kızlar çok suratsız yaa almayınca bakıyorlar bönbön almak zorundaymışz gibi:mymeka: lacivert siyah dantelli alt üst iç çamaşırı ve yatarken otobüste filan yüze takılan gözlük gibi birşey varya sırnaşık şey oda çokk güzell..
    başka seven kullanan yokmu ben tavsiyeleri bekliyorum yarın gidip alcam :1rolleyes:
  8. 8 Temmuz 2008
  9. kkibele

kkibele Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    ben de pudralı kağıtlarından ve makyaj temizleme pamuklarından kullanıyorum. bir de magic lip balm var beyaz renkli sürünce pembe oluyor.ona da bakabilirsiniz :1rolleyes:
  10. 9 Temmuz 2008
  11. nerde bu ya ben neden bilmiyorum :sm_confused:
  12. 9 Temmuz 2008
  13. kkibele

kkibele Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    canım ankara'da panora'da var yerimseniben
  14. 9 Temmuz 2008
  15. sağol canım en kısa sürede incelicem :sm_cool:
  16. 9 Temmuz 2008
  17. kkibele

kkibele Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    bir şey değil cnım :kahve:
  18. 9 Temmuz 2008
  19. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kıskandım ama sizi:dilcikar: izmir de yok sanırım böyle bi yer bilen varsa yazsın. benim en çok gidip alışveriş yaptığım yer hobi parfümeri. öyle cici şeyler satan yer varsa izmir de bana da yazınyerimseniben