windovs kapanışları :)

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve esoess tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : esoess
  1. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    oturumunuz suresince bir hatamiz olduysa affola. simdi bilgisayarinizi kapatabilirsiniz. bill gates iyi gunler diler. nereye isterseniz oraya!

* kah gulduk kah eglendik, yeri geldi uzulduk, agladik, kizdik...ancak her guzel sey gibi bu turumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda gorusmek uzere, microsoftla kalin...

* gidiyorsun ama ya donemezsen? hadi hakkini helal et, bill gates'in dualari senin uzerine olsun...

* windows kapatiliyor bu katliama sessiz kalmayin! her gun dunyada on binlerce windows kapatiliyor.. bunlarin yarisindan Cogu orjinal bile degil... birakin windowslar aCik kalsin...

* bu aksam da bize ayrilan surenin sonuna geldik... yarin gene ayni saatte bulusmak umidiyle esen kalin!... brovaoooo

* "kapatiyosun ha? tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir.."

* bu kadar.. dagilabilirsiniz...

* beni boyle istedigin gibi kullanip sonra kapatamazsin asil ben seni kapatiyorum

* bugunu de kazasiz belasiz atlattin

* verdigimiz rahatsizliktan oturu ozur dileriz

* bilgisayari gerCekten kapatmak istediginize emin misiniz? belki guC tasarrufu moduna alsaniz daha iyi olur. yarim saat sonra yine aCmak isterseniz hiC olmazsa beni ugrastirmamis olursunuz...

* "simdi kapaniyorum ama kullanirken ettigin kufurleri anlamadim sanma.. bi dahaki oturumda sorarim ben sana.. "

* "yedeklemissindir insallah.. hayir bi dahaki aCilista ben ayni ben olmayabilirim de o bakimdan.. eheh"

* "hadi windows kapaniyor, kapanir, sen dikkat edde ruhunun windowlari aCik kalmasin, gonulcegizin ayazda kalip circir olmasin"

* niye kapatiyosun?? daha karpuz keseceedik!

* bana biraz daha fazla ilgi goster ve dinlenmeme izin ver.

* her kapanan pencerenin ardindan bir yenisi acilir... yav yoksa pencere degil de kapi miydi? aman be her neyse ben gidiyorum.

* musadenle kaCiyorum, sahip.

* tekrar bekleriz efendim..

* bunu saymayiz yine bekleriz.

* 26 saat online kalmayi basararak bugune kadarki en buyuk eforunu sarf ettin.. afferim boyle bilgisayarla ugrasmaya devam edersen evde kalacaksin.. giyin,makyaj yap ve disari Cik!!!!!

*bi daha acilirsam ne olayım.

* e bana musade artik.. yedik içtik byes

2. 13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : esoess
  3. ceyda_26

ceyda_26 CİCİMMMM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

4. 13 Mayıs 2009