Wipe Out Türkiye II

Konusu 'Yarışma Programları' forumundadır ve Kazen tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Kazen
  1. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.188
    Ödül Puanları:
    488
    Eğlencesine doyamadığınız, rekabetine tutkun olduğunuz Wipe Out ikinci sezonuyla, yeni oyunlarıyla, vazgeçilmez çamurlarıyla yeniden ekranlarınızda. Heyecanı eğlenceyle birleştiren akıl almaz macera ikinci sezonda da son sürat devam ediyor.

Yarışmacılar tarumar olmak için iddialı. Madem yarışmacılar bu kadar iddialı yumruk duvarının gazabı yetmez dedik, bir de Fındıkkıran ekledik. Kırmızı toplara kavuşmakta zorluk çeken yarışmacıları itinayla uçuran Fındıkkıran’dan bakalım kimler nasiplerini alacak. İstanbul’dan önce Wipe Out’a kurulan üçüncü köprü de bu sezon yarışmacıları zorlayacak, izleyenleri güldürecek.

Asuman Krause’nin eğlenceli sunumuyla Wipe Out, yine genç yaşlı demeden herkesi ekranlara bağlayacak, ailenizin neşe kaynağı olacak. Sıra dışı yarışmacıları sıra dışı parkurda buluşturan Wipe Out’un merakla beklenen yeni bölümü Pazar Akşamları saat 20.00’de Show Tv’de…

O zaman heyecan daha fazla uzamasın, Wipe Out başlasın.

Başvuru için tıklayınız

2. 21 Ocak 2010
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Çok eğlenceli bir yarışma. Asumanın sunumu harika. Minik kelebeğim bayılıyor Vaypauta.Valla bazen bende izliyorumda hakkaten komik yaaolumunekankayizsmile

4. 21 Ocak 2010
  5. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Ailece bayılıyoruz bu yarışmaya kocamnan :asigim:
    Başvuru yapmıştım görüşmeye çağrıldım ama canım aşkım bitanecik sefkilim izin vermedi gitmeme :mymeka:

6. 22 Ocak 2010
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Tüh lan:umursamaz:. Halbuki ne güzel olurdu senin o dönme dolapta kusmanı , Arjantin çıkmazındaki köpük içinde ayağının kaydığını görmek.:hulya:

8. 22 Ocak 2010
  9. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    32.797
    Ödül Puanları:
    563
    Çok matrak bir yarışma asuman zaten harika sunuyor programı eşimle beraber katılmayı düşünüyoruz ama ayağım ameliyatlı olduğı için kararsız kaldım çok istiyorum katılmayı da tekrar sakatlanma olursa zor olur benim için ..:nazar:

10. 25 Ocak 2010
  11. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Haftaya finali varmış.ılgililere duyurulur.:eek:

12. 15 Şubat 2010
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.087
    Ödül Puanları:
    463
    ya sanırım yarışma bitti, büyük ödülü kim aldı bilen var mıbilmiyorumkismile

14. 18 Şubat 2010
  15. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198

evet bende isterdim topların üstünde zıp zıp zıplarken aysel teyseee sana selam olsun demeyi
    yumruk duvarından geçmeye çalışıp çamurlar içinde kalmayı ama kısmet değilmiş sempatiksalakcinni

16. 23 Eylül 2010
  17. mucok

mucok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Sevdiğim yarışmalardan biri daha, Asuman Krause yi hiç sevmezdim ama bu yarışma da sunuculuğuna ve esprilerine bayıldım..Pazar günleri beni eve erkenden sokabilen bir yarışma programı o yarışmacılar üzerin de yapılan karikatürler dış sesin konuşmaları yarışmacıların kendine güveni bence 2. sezonda da kaçmaz :)