X-Possion L-Arginin Bitter Çikolatalı Ek Besin Takviyesi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  9 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]


  L-arginin adlı amino asit içeren beslenme takviyesi olarak, kullanılmak üzere hazırlanmış, bir çikolatadır. Bir amino asit olan L-arginin, keşfedilmiş en güçlü beslenme takviyesi olarak kabul edilmektedir. Bunun nedeni güçlü iyileştirme özellikleri olup, bilim adamları tarafından mucize molekül olarak belirtilmiştir. L- arginin’in eşsiz özellikleri 1998 yılında verilen Nobel Tıp Ödülü ile tescillenmiştir. O sebeple, gerek ilaç, gerekse besin tamamlayıcıları sektöründe çok ilgi yaratmıştır.
  L-arginin’in ağız yolu ile alınmasıyla oluşan fayda ve işlevler şöyledir:
  Nitrik oksit sentezini tetikler. Vücutta anti-aging (yaşlanmaya karşı) en önemli hormon olan büyüme hormonunun salgılanmasını destekler. Bağışıklık fonksiyonlarını geliştirir.
  Yaralanmaların iyileşme süresini kısaltır (özellikle kemik kırılmaları).
  Kalp hastalığı riskini azaltır. Cinsel istek bozukluklarını ve fonksiyon bozukluklarının giderilmesinde faydalıdır. Adale kütlesini arttırır. Vücut yağındaki adipose (hayvansal yağ) dokusunu azaltır. İnsulin duyarlılığının gelişmesine yardımcı olur.
  Tansiyon azaltılmasına yardımcı olur. Kısırlık tedavisinde önemli bir rolü vardır
  Kalp hastalarında, nitrik oksit yapımını gerçekleştirdiği için, bu da damarların sertleşerek tıkanmasına mani olduğu ve damar fonksiyonlarını iyileştirdiği için, arginin ihtiyaçtır. Damar hastalıklarında ve sertleşme bozukluklarında, arginin, kanda nitrik oksit miktarını arttırarak, bu madde ile beraber kan damarlarının gevşeyerek kan akışının düzenlenmesinde etkindir. Benzer özellikteki diğer angiotensinlerden farklı olarak, vücudun nitrik oksit üretiminde etkili PDE5 enzimini bloke ederek, çalışmadığından, damar onarımında kalıcı bir iyileşme sağlar. Kalp damar sistemi hastalıklarının tedavisinde başarılı sonuçlar alınmıştır
  Yara iyileşmesinde, arginin’in, L-prolin oluşumunu desteklemesi sayesinde vücudun kendini onarımı hızlanmaktadır. L-prolin, vücudun kendisinin ürettiği, dışarıdan beslenme yolu ile alınması mümkün olmayan bir madde olup, cilt dokularındaki kollajen sentezinde anahtar rol oynayan bir aminoasittir
  Yaşlanma belirtilerinin ortadan kaldırılması (anti-aging), hipofiz bezinin HGH büyüme hormonu salgılamasını tetiklediği için, arginin, vücudun ve dokuların yaşlanmasını geciktirdiği bir gerçektir. HGH hormonunu düzenli miktar salgılayan bir vücut, çok çabuk yağ depolarını eritir ve kas kütlesini geliştirir. San Francisco üniversitesinde yapılan araştırmalarda, yetmişlerinde bir grup erkeğe 6 ay boyunca L-arginin verildikten sonra, vücut kas kitlelerinde belirgin bir artış görülmüş ve daha hızlı yağ yaktıkları belirlenmiştir.
  Bunlardan farklı olarak, özel tedavi gören ve tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar sebebi ile bazı gıdalar yasak olan, psikiyatrik hastalar, ve kanser hastaları, v.b. doktora danışmadan tüketmemelidir. X-possion, bir beslenme takviyesi olup, ilaç değildir.
  X-possion, patentli formülü ile arginin ihtiyacını gidermeye yönelik dünyada en uygun nitelikli form ile beğeninize sunulmuştur.
  Kullanımı:x-possion tüketiminde herhangi bir kısıtlama yoktur. Günlük veya bir seferde ne miktar arzu ederseniz tüketebilirsiniz. x-possion, içerdiği çok yararlı arginin’den başka, damak lezzetinize ve vücudunuza en uygun halde hazırlanmıştır. Canınız ne miktar isterse tüketimi uygundur. Ancak genelde günde 3-4 sefer 1-2 adet kullanımı veya bir seferde 3-4 adet tüketimi istenen faydayı sağlamaya yeterlidir.
  x-possion ürünleri ve içerikleri herhangi başka bir gıda veya alkollü, alkolsüz içecekler ile etkileşmez. Yan etki yapmaz. Ancak şeker içerdiği için, şeker hastalarının kullanımına uygun değildir.
  Tarim ve Köyişleri Bakanliği’nin 16.03.2009 tarih ve G06-1955-00065 sayili izni ile üretilmiştir.

  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız.
   
  Son düzenleme: 13 Ağustos 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.