Yüzüne lazer epilasyon yaptıran beyler var mı?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve Demoniac tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Demoniac
  1. Demoniac

Demoniac Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar merhaba,

Erkek arkadaşımın yüz bölgesi için lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyoruz. Resim ekledim. Tam olarak neresi anlatamadım da :)) Bu bölgeye jilet vb müdahale kılların koyu ve sert olmasını sağlıyor. Öyle oluncada tüm yüzü kıllarla kaplı olmasın istiyor. Çok vaktimiz yoktu dün biyerden fiyat aldık. Seans başına 50 TL dedi. Sizce fiyat uygun mu? Eşi tanıdığı vs yaptıran var mı? Kaç seansta bitti yüzde leke oldumu bilgilerinizi bekliyorum kızlar.

Teşekkürler,

http ://i26.tinypic.com/2m83yn6.jpg

Kızlar 100 mesaj olmadan link eklemiyor. http den sonraki boşlukları silerseniz adrese girebilirsiniz. Resim yükleyemedim.
    Son düzenleme: 12 Temmuz 2010
  2. 12 Temmuz 2010
  3. _sena_

_sena_ Toprak Kokulum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bir arkadaşımın eşi yaptırmıştı
    fiyat konusunu bilmiyorum arkadaşım kendisi tüm vücuduna yaptırınca eşinin yüzü için ücret almadılar 2 seansta bitmişti
    yaptırdıktan sonra güneşe çıkmaması gerekiyor arkadaşımın eşinde bu yüzden leke oldu ama bikaç gün bepanten kullandı geçti şimdi memnun
  4. 12 Temmuz 2010
  5. Demoniac

Demoniac Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sağol canım. Bende konuştuğumuz kişinin kardeşinin salonunda paket+kol altı yaptırıyorum. Ordan gönderdiklerinide söyledim ama indirim bile yapmadılar... 2 seansta bitmesi süper...
  6. 12 Temmuz 2010
  7. nbg

nbg Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Yalnız kullanılan lazer türü de önemli.Lazer o bölgedeki ince tüyleri kalınlaştırabiliyor.Hatta buradaki doktorumuz jldbycn yüz bölgesşnde hiçbir şekilde lazere bulaşılmamasını önermişti.
  8. 13 Temmuz 2010
  9. Demoniac

Demoniac Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Lazer türü derken canım? Makinanın adını bilmiyorum ancak lazer direk cilde verilmiyor. Jel sürdükten sonra atış yapıyor.
  10. 13 Temmuz 2010
  11. bukili

bukili papatya Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Özel Mesaj At
    bende birçok konuyu okudum yüz için lazerin yanlış bi karar olabileceğini gördüm.kalınlaştırma,boşuna uğraşma,leke vs. bunların olabileceği hatta olduğu yazılmış.bencede hiç bulaşılmamalı yüz için
  12. 23 Ağustos 2010
  13. paprikan

paprikan Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yüze asla yaptırmayın derim lazeri yüzde başarılı değil daha çok tüy çıkartıyor bire yüz katı çıkıyor.
  14. 23 Ağustos 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm benim lazere gittigim merkexzde baya bi erkek hastası geliooooo geneldeee yüzleirnde sadece elmacık kemikleirnin oldugu yere yaptıran oluyormuşş..bende merak ettim doktora sordumm kaç seasnta bitio han i sert olunca kılları 2-3 seasnda biter sanıyordumda yok dedii erkek hormonları faarklı oldugundan 7 seasna kdr uzayabiliyormuş cnmm..bende sordugumda elmacık kemikleriinin oldugu yer 50 tl idi..benim yüzümm alnım haric 60 tl:)erkeklerinki pahalıı ama neden bilmiyourm:)