Yüzdeki tüylere doğal çözüm..

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba kızlara.s. bu mesajı bi konunun altına daha yazmıstım ama gören olmadı :) bende bi baslık açim yazim dedim:)
    benim son 1-2 sendir yüzümdeki tüyler asırı derecede snirimi bozuyor..ve ağdayla iple aldırmak istemiorum baska çözümler arıyorum..gecende bi sitede yazmıslar hatta bi kaç sitede denk geldim bi karısım var önermişler denemedim ama belki bilen vardır hemen yazıyorum...
    yüzdeki tüylerden doğal yöntemle kurtulun demişler...ve karısım su;
    Bir yumurtanın akını yeteri kadar mısır unu ve toz şekerle karıştırın. Karışım yapışkan bir hale geldikten sonra yüzünüze uygulayın. Kuruduktan sonra nazikçe soyun. Haftada 3-4 defa bu işlemi tekrarlayın.
    kalıcı deildir gecicidir demişler ama bilmiyorum napacağımı valla bıktım bu konulardan zaten,bu karısımı bilen yada uygulayan varmı acaba?
    bide böyle aldırmadan baska ne gibi bi yöntem kullanabilirim yardımcı olursanız acaip çok çok sevinicem simdiden tesekkurler..:çok üzgünüm::a015:
  2. 14 Ağustos 2008
  3. island

island Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Canım kalıcı bir yöntem değildir tabiki. Hatta tüyleri besleyebilir bile belki. Çünkü içinde şeker var ve şekerin tüyleri beslediğini duymuştum. Bu maskeyle uğraşana kadar iple al gitsin be canım.kaydirigubbakcemile5
  4. 14 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

iple alınca çoğlaıyo ve sertleşio onla mı uğraşılcak arkdaşaım sakal gibi olur bendede var ama hiç dokunöadım çok da rahatsız edici durmuo zaten ama hiç olmasa daha iyi çözümü bnde bilmiom kardesim
  6. 14 Ağustos 2008
  7. incisu

incisu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çözüm tala karınca yumurtası yağı sanırım.bende alıp koltuk altımda denıycem önce.karınca yum.yağı ıle ılgılı başlık daha once acılmıstı.
  8. 14 Ağustos 2008
  9. sebebim_ask

sebebim_ask Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer fazla siyah ve kalın değilse en iyisi bir uzmana iğneli epilasyon yaptırmak çünkü lazer inceleri görmüyor.
  10. 14 Ağustos 2008
  11. paytakordek

paytakordek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keşke bi çözümü olsa aynen bende senin gibiyim aldırmak istemiyorum geçen kuaföre söyledim bana kalırsa aldırma sonradan daha çok uğraşırsın dedi bende vazgeçtim ama çok rhatsız ediyo insanı
  12. 14 Ağustos 2008
  13. paytakordek

paytakordek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O acıyada nasıl dayanır insan .benim yüzümde bir sürü kıl kökü var ayyy düşününce bile içim fena oluyoo:1no2:
  14. 14 Ağustos 2008
  15. sebebim_ask

sebebim_ask Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru acıyor ama kesin çözüm.Ben yaptırdım çok da memnunum tertemiz oldu.İyi bir uzman bulursanız tavsiye ederim çünkü işi bilmeyenler iz bırakabilir.Zaten bir süreden sonra senas süreleri kısalıyor ve seans araları da uzuyor.
  16. 14 Ağustos 2008
  17. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç acımıyor ben ortaokulda iğneli epilasyonla aldırdım kaşımıda bıyığımıda herkese öneriyorum ama kimse beni dinlemiyor =)
    yüzümde kıl mıl yok..rahatım..iz filanda kalmadı..
  18. 14 Ağustos 2008
  19. çikolatagelin

çikolatagelin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benimde favori bolgemde var onceden iple ala ala sertlesmişti iğneli epilasyona gidiyorum 2, seansta tüğ haline geldi 5. seansım şimdi baya azaldı seansım 40 dk falan suruyo ve 20 ytl gibi bi miktar oduyorum bence iple falan uğrasmayın bi yıl içinde tamamen kurtulabilirsiniz cokta acııyo valla ayda bi gidiyom cok memnunum tavsiye ederim