Yılan yağı badem yağı karışımı

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve EU3 tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Arkadaşlar bugün aktara gittim ve kendime yılan yağı badem yağı susam yağı hint yağı sarımsak yağı saf zeytin yağı ve jojobo yağı aldım toplam 6 tane yağ aldım yani bunları karıştırsam bi yan etkisi zararı olur mu ve sadece tek olarak yılan yağı kullanımından daha fazla uzatır mı acil yardım edin yaza kadar uzaması lazım sacımın :KK43: senağlama senağlama
  2. 10 Nisan 2009
  3. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım sarmısak ve yılan yağını diğerlerine karıştırma bence, onların saç teline değil köklerine etkisi var sadece. diğerlerini karıştırarak kullanmak daha kolay olur senin açından. yılan yağı ve sarmısak yağını da sadece saç derine sür güzelce masaj yap. sarmısak yağı gerçekten ama gerçekten çok kötü kokuyo, ama çok da etkili. yıkadığında kokudan kolayca kurtulabilmen için saçın tamamına sürmesen iyi edersin.
  4. 10 Nisan 2009
  5. EU3

EU3 Guest

ya yağlarn hepsi iqrenc kokuyor :D o zaman ben hic birini karıştırmym teker teker kafama süriym olur mu
  6. 10 Nisan 2009
  7. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    yok hayatım, susam yağı diğerlerine göre çok güzel kokar, yılanla sarmısak hariç diğererini karıştır,susam kötü kokan yağları bastıracaktır. gene de beğenmezsen karışımına menekşe yağı da katabilirsin, dökülmeye iyi gelen bi yağdır, çok da güzel kokar.
  8. 10 Nisan 2009
  9. EU3

EU3 Guest

yok cnm ben kokuda değilim istediği kadar koksun ya ben razıym yeter ki saclarım bir an önce uzasın :) birde bu karışıma defne yağı katsam bişey olur mu
  10. 10 Nisan 2009
  11. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    süper olur.
  12. 10 Nisan 2009
  13. EU3

EU3 Guest

sence ayda kac cm uzar tahminen ?
  14. 11 Nisan 2009
  15. hotcouture

hotcouture Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bugun tatlı badem yagyla (çok guzel kokuo :D ) yılan yagı aldm karıştırıp kullan dedi aktar karıstırmm i cnm naniknanik
  16. 28 Ağustos 2009
  17. EveNsTar_

EveNsTar_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yılanyağı ve sarmısak yağını karıştırsak bir sorun olmaz dimi ben kullanmayı dusunuyorumda yararları nelerdir bilen biri söyleybilir mi
  18. 28 Ağustos 2009
  19. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ikisi de dökülmeye iyi gelir, yeni saç çıkarır,uzamayı hızlandırır. ama önce sarmısak yağını bi kokla,hatta tek başına sür saçına. kokusuna razıyım diosan karıştır yılan yağıyla. aksi takdirde sarmısağın kokusuna dayanamazsan yılan yağın da ziyan olur ki orjinal ise yılan yağı pahalı bi yağ...