Yıpranmış saçlar için yağ karışımı

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve _berrak_ tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : _berrak_
  1. _berrak_

_berrak_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.normal saçlara sahibim fakat 2 yıldır sürekli düzleştirici ve fön makinesi kullanmaktan dolayı saçlarım hem yıprandı hem de telleri inceldi.fakat bunları kullanmadan dışarı çıkmam imkansız.1 haftadır neredeyse gün aşırı saçlarıma bakım yapmaya başladım ve saçlarım resmen dirildi canlandı kendine geldi.kullandığım ilk gün sonrası iş yerinde bile herkes saçlarıma bişiler olduğunu farketti.size uygulamamı yazayım
    _susam yağı
    _zeytin yağı
    _ceviz yağı
    _çörekotuyağı
    _badem yağı
    _defne yağı
    _ısırgan yağı
    _buğday yağı
    _karanfil yağı
    _jojoba yağı
    _hint yağı
    ben zaten kendime buna benzer bir liste çıkarmıştım ama bunu da aktar da hazır bi karışım olarak buldum hatta hint yağını kendim ekledim.denerseniz memnun kalacağınızı düşünüyorum.bu karışımı aktarlardan bulamassanız kendiniz alıp hepsinden eşit miktarda karıştırarak yapabilirsiniz.
  2. 13 Ocak 2009
  3. drita

drita Mesuliyetleriyle Meşgul Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl kullandın canım tam olarak anlatırmısın sana zahmet:))
  4. 13 Ocak 2009
  5. _berrak_

_berrak_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben bunu saçlarım kirliyken yani yıkamadan önce bi güzel saç diplerinden ucuna kadar sürüyorum aslında yarım saat beklemeliymişim fakat ben 1 2 saat falan bekliyorum . zaten çok ihtiyacım varmışki hemen çekti yağları:) sonrasında normalden 1 kere fazla şampuanlıyorum nolur nolmaz diye.gerçekten çok faydalı oldu bana
  6. 9 Ocak 2013
  7. tizbe

tizbe kurabiyedeyince Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler bilgi için, ben saçlarım yağlı kalır korkusundayım , bir defa zeytinyağlı bir bakım önerisi denedim saçlarımdan çıkarana kadar ne çileler çektim anlatamam, ama bunu en kısa zamanda deneyeceğim. :)
  8. 23 Mart 2014
  9. Ahuu14

Ahuu14 Yarabbim büyüksün... Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Ben içine çam terebentin yağı da koyacam zararı olurmu bide Hindistan cevizi yağı
  10. 29 Mart 2014
  11. KilicBaligi

KilicBaligi Need To Be Cosmetics Blog Pro Üye

Beğenileri:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Bence zararı olmaz...
  12. 15 Nisan 2014
  13. enmodabutikmersin