Yağ bezelerini nasıl yok ederiz?

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve bubbles tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : bubbles
  1. bubbles

bubbles Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çene kısmımda çok yağ bezesi var beyaz beyaz ama sıkınca iltihap çıkıyor onları yoketmenin bir yolu varmı? :1no2: a.s.
    Son düzenleme: 1 Eylül 2008
  2. 1 Eylül 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım o yag bezeleri sıktıgında iltihap çıkıyor dıyorsun ama yag beaesıyse o ıltıhap değil yagdır ıçındekiler. genelde doktora aldırıyorlar ama senin sanırım derın ınce ki sıktıgında çıkıyormuş yada tam buyumemiş. sıktıktan sonra ıyıce içini boşaltman gerekir.yoksa tekrarlar ama izde kalabılır. benim bır arkadaşımın cenesi agız bölgesi burnu kaşların etrafı ve göz altları hep yag bezesıydı:) duşun berbattı bıgun aldım elime ıgneyı alkolu peçeteyi temizle temizle 1 hafta boyunca 2 gun arayla temizledim. çünkü temizledikten sonra şişiyor ve kızarıyordu o yuzden dınlenmesi gerekiyordu cildin. ama sonra kabuk bagladı sıkıtgım yerler ve nıhayet 3 hafta sonra tamamen duzeldi cildi:) ama yınede tavsıye etmıyorum bu yontemı sana canım.rısklı olabılır yuzun sonuçta bu dahada beter olmasın duzeltcem derken
  4. 3 Temmuz 2009
  5. dmldml

dmldml Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar bu konuda bende dertliyim :KK43: :KK43: :KK43:

hep kollarımda küçük küçük çıkıyor eskiden beri hep sıkıyordum ve iltihap mı yağ mı anlamadığım bir sıvı çıkıyoru.

we izleri hala kolllarımda..lütfen yardımcı olun :KK43::KK43:
  6. 22 Temmuz 2009
  7. hayathayat1995

hayathayat1995 hayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kız kardeşim cilt dr.gitti ve 15 dk da aldırdı tertemiz oldu. 1 sene filan oldu tekrarlamadı. tavsiye ederim.
  8. 22 Temmuz 2009
  9. Dreaming_Water

Dreaming_Water Hayatımın SeN Gerçeği Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bnm bildigim güzllik merkezlerinde yapıyorlar onu cilt doktoru yapıyorsa ne ala peki doktor yaptıgında iz kalıyormu yada kaç gunde iyileşiyorkafamçokkarıştı
  10. 23 Temmuz 2009
  11. van__gogh

van__gogh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    doktorlarda bısey bılmıyor yanı delıyorlar yada lazerle falan yıne vucut uretıyor sanırım cıldı cok ıı temızlemek fondoten allık yapmamak azaltıor