Ya 35 ama hla evlilie karar veremedim ...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sevginim tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sevginim
  1. sevginim

sevginim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim sorunum; şu an hayatımda gerçekten beni seven ve değer veren biri var yaşı 45 herhangi ailevi problemi yok çocuğu var 18 yaşında bir kızı ama almanyada yaşıyor onun bize herhangi bir problemi yok ben bir şirkete çalışıyoırum maaşım fena sayılmaz yanlızca bir derdim var oda sevdiğim insanın iş durumu. 20 yıl almanyada yaşamış 4 yıl önce türkiyeye gelmiş ama herhangi bir birikim yapmamış şimdi serbest çalışıyor bu işi de 2 yıldır yapıyor. Herhangi bir mesleği yok ama yaptığı iş kışın iyi kazandırmasada yazın en fazla 2000 tl ye kadar çıkabiliyor sanırım kışın bundan daha az. hem iş konusunda bu kadar yıl bir istikrar sağlamamış olması hemde gerçekten çok çalışarak bol seyahat ederek tırmalayarak para kazanacak olması ve yaşının 45 olması beni düşündürüyor. Aslında azimli biri ama benim gerçekten gelecekte maddi problem yaşayacağıma dair büyük korkularım var. 22 yaşında bir evlilik geçirdim ama severken maddi imkansızlıklar yüzünden eşim istediği için ayrılmak zorunda kaldık. Kıyaslamıyorum asla çünkü eski eşimde çalışma azmi yoktu.
    karar veremiyorum. :kedi:

Çok elememek mi gerekiyor yada çok beklentiyle yaşamayıp olanı kabul etmek mi. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

2. 22 Temmuz 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Adamın yaşından daha da önemli konular var bence..
    Adamın huyu suyu,size olan saygısı,hayat görüşü ve tabii ki gelir durumu..
    45 yaşında olduğu halde birikim yapmamış ya daa yapamamış olması düşündürücü:nazar:

4. 22 Temmuz 2009
  5. TheShe

TheShe Guest

40 yaşlarında kendini ve ailesini sağlama almış olması gerekirdi, gelecekle ilgili belirsiz olması bence de düşündürücü. Daha önce böyle bir tecrübe zaten yaşamışsınız, Saygı, anlayış, karşılıklı konuşabilmek çok önemli ama ilerde maddi sıkıntılar olursa bunları aşabilecekmisiniz?

6. 22 Temmuz 2009
  7. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    evet 20 yıl almanyada yaşayıpta birikim yapmamış kişiyi ilk kez duydum çevremde bu şeklde insan çok ve hepsinin birikimi evi arabası vs. var her neyse.. sizin konuya gelirsek kafalar uyuşuyorsa kazandığımız parada bize yeter düşüncesindeyseniz yani olanla yetinen bir kişiyseniniz neden mutlu olmayasınız..

8. 22 Temmuz 2009
  9. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bENCE DE

10. 22 Temmuz 2009
  11. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    hemen karar veremiyor olmanız gayet doğal...öncedende bazı şeyleri yaşamış olmak sizin yoğurdu üfleyerek yemenize sebep oluyor...bazı şeylerde gerçekden sevgi kurtarıcı olamıyor malesef önceki evliliğinizde de severek ayrılmak zorunda kalmışsınız...haklısınızda sevgi yetemeyebiliyor...
    bu kez de mantığınıza kulak verebilirisniz eğer aynı sorunlarla karşılaşırım diyorsanız bunu düşünmeyin..
    daha gençsiniz kariyerinizde iyi daha nice kişilerle karşılaşabilirsiniz....
    bu tür şeyler hassasdır...lütfen yinede çevrenizden çok etkilenmeden karar vermeye çalışın...

12. 22 Temmuz 2009
  13. cilek.35

cilek.35 Guest

yaş 35 diosun sorada ilerde ne olur dıosun ilersi diye bişey kalmamıs artık zaten,

14. 22 Temmuz 2009
  15. EU2

EU2 Guest

ınsan hep düşünüyor işte
    ben de hep bır koca adayı sevgılı adayı gelınce düşünür dururum
    ancak hıc karar veremedım ya kötuytse dıye
    hayat işte..

16. 22 Temmuz 2009
  17. EU2

EU2 Guest