Ya arkadaşlar bana ne oluyor anlamıyorum yardımedin!..

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ist.1982 tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

    20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ist.1982
  1. ist.1982

    ist.1982 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    6 Kasım 2008
    Mesajlar:
    363
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya arkadaşlar benim son adet günüm 02.02.2009 du(ilaçla olmuştum) ve 16.02.2009 da tekrar adet olacakmışım gibi hafif çok az kanar gibi oldu ama 2gün sürdü ogünden beri kahve rengi ve az kokulu akıntım var ve karnım yumurtalıklarım çok ağrıyor üst karnımda sancılıyor akıntılar beni çok rahatsız ediyor .doktora gitmiştim bana iltihap ve mantar için tetradox diye ilaç verdi kullandım bugün bitti sanki akıntılarım çoğaldı ilaçtan sonra bu durumda ne yapmam lazım..ilaç iyimi geldi kötümü geldiCADIARZU...doktorum 3 ay sonra gel demişti...şimdi nedir bun sebebi bilgisi olan varmı!:çok üzgünüm:
     
  2. 20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ist.1982
  3. papatyalim

    papatyalim uğur böceğim kollarımda Üye

    Katılım:
    29 Ocak 2009
    Mesajlar:
    1.016
    Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Bence bunun için doktora görünmen daha mantikli...sifalar dilerim
     
  4. 21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ist.1982
  5. pferd

    pferd Aktif Üye Üye

    Katılım:
    29 Ocak 2009
    Mesajlar:
    180
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canim baska bir doktora daha gorunsan olmaz mi yani degistr doktorunu ...bende kahverengi akintilar vardi iltihab oldugunu zanetmistim ama hamileymisim meger...
     
  6. 23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ist.1982
  7. ist.1982

    ist.1982 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    6 Kasım 2008
    Mesajlar:
    363
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok saolun arkadaşlar ama zaten bu benim 3.doktorum :KK43: neyse artık 2 martı martı bekliycem adet görmezsem 3 ayı beklemeden tekrardan doktora gidicem ...