Ya Arkadaşlar Hiç Mi Aşilamsi Tutan Yok

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve biscuitt tarafından 5 Ocak 2008 başlatılmıştır.

5 Ocak 2008
    Konu Sahibi : biscuitt
  1. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben tüp bebekten sonra aşılama yaptırmayı düşünüyorum ama görüyorum ki pek tutan yok ya korkuyorum bunda şans çok mu düşük? E benim tüp bebeğim bile tutmadıysa sizce hiç denememeli miyim? Aşılaması tutan arkadaşlar bana yardımcı olsun lütfen.

2. 6 Ocak 2008
  3. EU2

EU2 Guest

canım genelde aşılamayla hamile kalamayanlara tüp bebek öneriliyo tam tersi olmaz sanırım..benim 4. aşılamam tuttu ama eğer buda olmasaydı..tüp bebek olacaktı......gerçi benim 4 aşılamadan 3 tanesi tuttu 1 tanesi tutmadı...en uzun hamileliğim bu oldu diğerleri 1 aylık düştü,,şimdi bunda da problem var inşallah buna bişey olmazsenağlamahakkımızda hayırlıssı napalım....

4. 6 Ocak 2008
  5. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ay canım ço üzüldüm insallah bu tutar buna bişey olmaz. Bu arada ben tüp bebek yaptırırken dr. bana ve tüm tüp yaptıranlara veriliyor zaten progesteron iğne verdi düşük olmasını engelliyormuş peki öyle birşey kullanıyormusun?

6. 6 Ocak 2008
  7. EU2

EU2 Guest

canım ben iğne değilde aşılama olduğum günden itibaren vajinal jele başladım onu kullanıyodum 2 gün öncesine kadar 2 akşam önce ayıptır sölemesi wc ye gittim ve çok fazla akıntı geldi yani aslında akıntı değilde bu jelin kalıntıları hemen doktoru aradım doktorum tahriş yapmıştır jel dedi şu an yine devam ediyo kahverengi şekilde ve felaket kötü kokulu şu an jeli bıraktım 2 gündür hap içiyorum progestan ve çok korkuyorum acaba bebişime bişey olurmu diye artık doktoru aramaktanda çekiniyorumsenağlama

8. 6 Ocak 2008
  9. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim korkma lütfen ve aklına böyle seyler getirtme çünkü moral çok önemli bu konuda ayrıca o jeli bende kullandım sabahları jel aksamları iğne vuruldum evet biraz akıntı yapıyor. Doktorunu araktan da sakın cekinme merak ettiğn herseyi sor bu senin en tabii hakkın. Suan kac haftalık hamilesin? Moralini yüksek tut kötü seyler düşünme ve bol bol dinlen. Canım Allah cabalarımızı boşa çıkarmasın bebişine sağlık versin inşallah.

10. 6 Ocak 2008
  11. EU2

EU2 Guest

canım şu an 6 haftalık normalde 15 ocakta kalp atışları için gidecektim.....benim de normalde az az akıntım oluyodu biraz tortuluydu ama azdı miktarı o akşam wc de nerdeyse 1 yumurta büyüklüğünde geldi öle çok korktumki....daha sonra siyah siyah ve kanlı geldi...şu anda yine kahve kahve geliyo.....sanki ilaç içimde resmen kokmuş...:1no2:şimdi arada kasıklarıma da ağrı vuruyo...akşama doğru ararım belki bugünde pazarya rahatsız etmek istemedim.......:1no2:

12. 6 Ocak 2008
  13. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ama canım eğer bukadar sorun yaşıypsan bence yarın sabah kalk ve hemen doktoruna git. en azın için daha rahat eder telefonda sana ne kadar yardımcı olabilir ki ama en azından muayene eder bir sorun varsa görür. Umarım bir sorun yoktur canım. Üzme kendini hersey olacagına varıyor malesef elimizden bişey gelmiyor sen moralini yüksek tut

14. 6 Ocak 2008
  15. EU2

EU2 Guest

canım seninde kafanı şişirdim zaten herkesin sorunu kendine yetiyo...inşallah seninde en kısa zaman da olur bebişin canım:1hug:ben biraz zaten effamlıyım birde böle olunca rahat olamıyorum....:eek:

16. 6 Ocak 2008
  17. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    CANIM ARADA kasıklarına ağrı girmesi normal. bebek içinde büyüyor ve rahminde genişliyor.akıntı bu yüzden de olabilir. ama sen en iyisi kontrole git. için rahat etsin

18. 6 Ocak 2008
  19. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ne demek canım niye başımı şişirmiş olasın burada herkesin dertleşmeye ihtiyacı var. Bende sizlerle dertleşiyorum. Ama kendini sıkma ve hemen bir kontrole it bence