ya Bana yardım edin. (

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve greeneyes3543 tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : greeneyes3543
  1. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yaklaşık 3yıldır bir ilişkim var ve birbirimiz çok seviyorz ama artık sorunlar çok büyümeye başladı. Erkek arkadsım benden 1 bucuk yas küçük ve ben bunun için bi cok güzellikten mahrum kalıyorum. o üniv sınavına 2.kez hazırlanıyo bnse üniv 2. sınıfta okuyorym.onun sınava hazırlanması bizi çok büyük etkiledi. örnegin aramızda yüzük taktık 2yıldr var ve o hala ailesinden hiç kimsenin yanında takamıyo. hep ertledi askım söyle askm böle sınava girince diyodu simdi sınavı kazanınca diyo.bktım artık bi çok seyden. kac yıl oldu bn hala annesi ve babsıyla tanısamadım beni biliyolar ablasının dügünene gittim kardesleri dediklerinde bende cıktım kardesleriyle oynadım ama bu kadar.ablası ve abisi var onlarla görüsüyrm.fakat annesiyle evine giidip tanısmadım.gecen gün abisinin kız arkadsının dogum günü vardı ve sevgilimin evlerinde kutlayacaklardı ailece askım bana artık sende gel zamanı geldi götürücem seni hazırlıklı ol dedi sevinçten uçtum ama kısa sürdü çünkü annesi gelmesin daha zamanı var demiş niyetleri ne anlamış değilim daha beni tanımıyolar ki sevmesinler. bu çok zoruma gidiyo gecici gözüyle bakıyolar erkek arkadsımda ailesiyle tartısıyo ama sonucta onların dedikleri oluyo. bende onlar beni istemezse bende beni istemeye geldikleri güne kadar tanısmıcam dedim ama onun ailesinin icine girmek istiyorum siz olsanız ne yaparsınız cook doluyum çok anlatacak cok sey var ama.....:teselli::bbo::

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2010
  2. 21 Şubat 2010
  3. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Senin adına üzüldüm
    Galiba sevgilinin ailesi sana olur gözüyle bakmıyo
    Ama böyle bitirme bence biraz daha sabret erkek arkadasın seni seviyo sonucta
    Herseyin zamanı var
    Kendini ailesine sevdirmeye falan calıs..

4. 21 Şubat 2010
  5. emdev

emdev Guest

onun ailesinin içine girip ne yapıcaksın :umursamaz:
    ailesi oğluna erken diyor henüz bebeklerini büyümüş görmüyolar.seni de görmek istemiyorlar.:KK46:
    dünya tersine mi döndü.olgunlaşıp sana yalvarması lazım gel ailemle tanış diye.nişanlın da aileside seni henüz gelin olarak istemiyorlar.sadece flört ediyorsunuz o kadar.
    eğer evlenmek istiyorsan kararları oturmuş,ailesi he dediğinde değil,kendisi he dediğinde senin elinden tutup,bak ana baba evleneceğim kadın bu diye tanıştırması gerektiren bir adamla evlilik düşünebilirsin ancak.

6. 21 Şubat 2010
  7. cikcikgribi

cikcikgribi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acele etme. bununla canını sıkma. akışına bırak.

8. 21 Şubat 2010
  9. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bnde öyle diyorum beni sevmiyolar ve istemiyolar diyorum herseyin bi zamanı var askım diyo ama olmuyo işte. bazen seviniyorum sarı gelinim yapmış falan diyolarmıs mutlu oluyorum ben de ama. ne bileyim hep engeller ya kac yasına gelmiş artık mesajlasmasına bile laf yapıyolar. telefonla konusyoruz biz de ders calısıyo sanıyoruz diye söyleniyolar.Aşkım arada kalıyo ben de üstüne gidiyrm. daha az önce yüzük yüzünden tartıstık yine sınava girdigim gün söz takcam demişti. tamam dedim. bu sefer kazanırsam takcam diyo .amacı ne bilmiyorum nasıl bi tavır almam lazım sizce.

10. 21 Şubat 2010
  11. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

Ama zaten tanıstırmak istiyomus ki sevgilisi
    Dogum günü partisine falan cagırmıs annesi erken demis
    Bence cocuk seviyo seni cnm
    Ama dedigim gibi annesi sorun cıkartıyo
    Onu da bitek sevgilin halledebilir konusarak heralde..

12. 21 Şubat 2010
  13. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben zaten illaki beni ailenle tanıstır diye yalvarmadım ki ona.. o dedi gel diye ben istemedim kabul etmezler kırılırım dedim ama o ısrar etti lütfen askım bi yerden baslamak lazım bunun zamanı geldi orda olmak seninde hakkın dedi falan falan tamam ailem izin verirse gelirim dedim ama aileme sormama gerek kalmadı......senağlama

14. 21 Şubat 2010
  15. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    evet konusmus zaten o gün abimin kız arkadası nasıl geliyosa o da gelecek demiş bahanesi su olmus o kız 30 yasında benden 10 yas büyük onun işi daha garantiymiş laf olmazmıs. sevgilim daha üniv bile girmedi eger biri duyar laf olursa bnm günahımı tasıyamazmıs. zamanı varmıs . babasıda meslegini al öyle kızı getir bu eve demiş. o da baba sanki evlencezz hemen mi dedim sadece tanıstırcam demiş olsun zmanı var diyolarmıs

16. 21 Şubat 2010
  17. emdev

emdev Guest

ailesi erken diyorsa o da birşey diyemiyor ailesine.

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Şubat 2010
  18. 21 Şubat 2010
  19. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    seni sevmiyor ya da istemiyor degiller. sadece sizi ciddi bir iliski olarak gormuor ve sonunuzun olmadigini dusunuyorlar. boyle dusunurken de seni alip gelmesini istememeleri normal. onlar demekki sadece evlerine gelin olma ihtimali yuksek insanlarla gorusmek istiorlar. bence sen de bu olayin normalligini anla. daha univ bile okumamis ogullarinin sevgilisi sadece onu ilgilendirir. cunku sen onlari tanidiktan sonra beklentielr articak iki taraftan da. bu sefer seni aralarina alsinlar aileden yapsinlar istiyceksin. sonra e hadi tanistik yuzuk takalim nisan yapalim diyceksin. onlarin boyle bir sorumluluga girmesi icin daha cok erken. biraz mantikli dusunursen sen de hak vericeksin. ailesiyle bu kadar icli disli olmaya heves etme bence. zaten vakti gelince istemedigin kadar olucaksin.

AYRICA benden sana tavisye; agir kizi oyna, canatan kizi degil! kaynanalarda yeni trend bu, kiz almiyor oglan veriyorlar. kiz analarindan daha nazlilar. sakin bu tuzaga dusme!!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.