Ya ben böyle hemşeriyi ne yapayım?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve PastelBoya tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : PastelBoya
  1. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ya sinirlerim hopladı arkadaşlar..
    Erkek arkadaşım facebooka bak bakalım neler var dedi kendisi sinopta köylerinde cafe yok tamam dedim bende girdim bakındım buraya kadar herşey normal..Sonra listesinde olan aynı zamanda liseden bir arkadaşı selam yazdıBende erkek arkadaşıma söyledim sende yaz dedi yazdım..
    Selan naber kısmı normal geçiyorum orayı.
    Sevgilinle aran nasıl iyi allaha şükür dedim..Senin dedim limoni dedi anladım dedim aşk bitti falan dedi bişey demedim sormak ne haddime:eek:lmaz:
    Sadece e hayırlısı o zaman dedim neden belki seni alırım olamaz mı dedi?:1shok:
    Şimdi bir arkadaş sevgilisini bildiği halde arkadaşım dediği insana benim bildiğim böyle bir şakayı yapamaz..
    Ben tabi baştan şaşırdım ne diyo bu diye meraklandık iyice özkanda şaşırdı olur yazıyorum dedim şaka yapıyodur hesabıfisfisfis
    Kızla neden erkek arkadaşın gibi konuştun diyeceksiniz evet konuşmamam gerekirdi ama iyiki konuştum diyorum kendi adıma konuşsaydım bunları öğrenemezdim çünkü..
    Gülücük gönderdim neden gülüyorsun dedi..Hiç güldüm öylesinde dedim karşı değilsin yani e sevgilin ne olacak dedi artık orda ipler koptu özkanın kız arkadaşı olduğumu ve böyle bir konunun arkadaşlar arasında geçmesinin saçma olduğunu söyledim..
    Özkan benim okuldan arkadaşım ben ona hep böyle takılırım dedi özkana söyledim..
    Hayır ya alakası yok ben ilk dafa duydum böyle bir saçmalığı dedi:eek:lmaz:
    Bana kız kıskandın mı dedi..Hayır kıskanmadım sadece saçma buldum ama kıskansam bile anormal birşeymi sevgilimi kıskanmam:eek:klava:
    Biz hemşeriyiz falan dedi..Ya hemşerilik mi böyle birşeyin normal olduğunu ispatlayacak dedim..ınsan hemşeri diye böyle şaka yapamaz bence kii onlar akraba evliliği yapan insanlar hemşerilik mi böyle birşeye engel kaydirigubbakcemile
    Şahsen ben çok sinirlendim sevgülümün o kızı silmesini isteyeceğim..Çünkü hiç doğru bulmadım aralarında samimiyet olmadığı için erkek arkadaşım okuldan sonra ne görüşmüş nede facebookta konuşmuş ilk defa selam yazmış oda bana denk geldi..
    Hem içimi döktüm hemde haksızmıyım?
    Yanlış mı düşünüyorum yanii:nazar:..

2. 27 Temmuz 2009
  3. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum yapan yokmu şu garibefisfisfis

4. 27 Temmuz 2009
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    haklisin canim.... bircok yerde hemserilik evlilik yapmak icin arti bir yondur bile. yani isi masumlastiracak bir tarafi yok bunun. sen sevgiline bak... anladigim kadariyla o da hoslanmamis. hemfikirsiniz. sorun yok...

6. 27 Temmuz 2009
  7. Cashmere

Cashmere Popişi kaldırma vaktiii Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de aynı tepkiyi verirdim..hatta biraz abartırdım sanırım :kedi:

valla arkadaşımın sevgilisi olmasa da, en samimi arkadaşım da olsa benimle böyle konuşmasına izin vermem.şakası bile çok çirkin benim için :eek:lmaz:

kızın halt yemesi bu,sen erkek arkadaşına çok çıkışma bence

8. 27 Temmuz 2009
  9. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Daha kötüsü ben gene işi abartmadım özkan okulda nasıl biriydi dedim..
    Demezmi iyi biriydi okuldayken bende gözü vardı:1shok:
    Ben başkasıyla çıktığımdan cesaret edememişti teklif etmeye ikinci bir :1shok:
    Ya şimdi böyle birşey yokmuş sordum özkana
    Kızın amacını anlamıyorum ne yapmaya çalışıyorCADIARZU
    Hem olsaydı bile o zaman olup bitmiş ne olursa olsun bir ilişkin var karşındaki insanında var bunu nasıl böyle söyleyebiliyorsun ben nedense hiç iyi niyet göremiyorum böyle bir insan arkadaş olamaz bence:eek:lmaz::kızgın:

10. 27 Temmuz 2009
  11. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca böyle insanları görmekten arkadaşlıklardan korkar oldum
    özellikle kızlar için bu sitemim gurur diye birşey yok artık çoğunda ellerinde olsa beğendiği insan ayrılsında onunla çıksın öyle bile kabul edecek yani..

Benim erkek arkadaşımın görünüşü liseden sonra ciddi anlamda değişti(Saç baş giyim tarzı)
    falan baya değişti doğal olarak beğeniliyo ki onun arkadaşları bi tuhaf özellikle bayanlar erkeklerin içine düşücek gibiler çok gördüm oda biliyor aslındakaydirigubbakcemile

12. 27 Temmuz 2009
  13. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Kıza karşı kıskançlık yapmadığını vurgulaman tam yerinde bir davranış olmuş, hemen celallenip ağzına geleni saysaydın kız zevkten 4 köşe olurdu.
    Seni sinirlendiremediğini görmek ona yetmiştir.
    Her zaman bu gibi durumlar da soğukkanlı ol, aynen şimdi olduğu gibi..
    Bir daha da muhattap olma, ama kontrolü elden bırakma.Erkek aradaşına güveniyorsan, yapmayacağından eminsen üstünde bile durma bu konunun vereliniortak

14. 27 Temmuz 2009
  15. wenes

wenes 29.10.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu tur kızlarin civki çıktı artık, her yone saldırıyorlar,evlisine,nisanlisina,sevgilisi olana.. Ne gurur,ne kisilik, nede ar kalmis masallah.
    Bence dogru olani yapmissin, ben senin yerinde olsam dahada abartirdim sanirim.

16. 27 Temmuz 2009
  17. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten şaşırdığım facebook listesinde olan normal bir arkadaşı
    Onca aydan sonra şimdi bide bi anda patlayıverdi alıp veremediği ne?
    Neden böyle birşeye gerek duydu onuda anlamış değilim zatenfisfisfis

18. 27 Temmuz 2009
  19. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsaydım ağzının payını çok sert bir şekilde verirdim sen az bile yapmışşsın arkdaşım vallaa :eek:klava:.. şöyle yerli yersiz konuşanları densiz insanları hiç sevmem arkdaşlık nasıl birşey artık anlayamıyorum gerçekten...