ya ben doymak bilmiyorum :))

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve hidennisko tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

19 Şubat 2008
    Konu Sahibi : hidennisko
  1. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar imdaaaatttt, ben inanılmaz yemege basladim..
    ilk 3 ay mide bulantisiydi suydu buydu derken fazla almamistim kilo ama simdi haftamdan fazla alıp gidiyorum doktora :)
    gece karnim cok acikiyor 19 haftaligim en son 2 hafta once 4,5 kilo almistim simdi 5-6 olmustur.cok degilmi??

sizde durumlar nasil??

2. 19 Şubat 2008
  3. gxoxrs...

gxoxrs... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla cnm ben de senle aynı günlerdeim ben hamile kaldıımı öğrendiğimden bu yana 8 kilo aldım ben 4 aydır doymak bilmiorum ama bu dönem öle olması çok normal akşamları çok yememeye çalış asıl kilo olarak kalan akşam yediklerimiz oluomuş...

4. 19 Şubat 2008
  5. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ben hamileligimden belli 8 kilo vermisim toplam cok sukur insallah fazla almam ama bu iki uc haftadir hep acikiyorum ama hep yemiyorum tabiki de :)

6. 19 Şubat 2008
  7. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar drların da söylediğne göre bu aylardan sonra daha hızlı kilo alacakmışız,valla dikkat etmemiz lazım ben zaten tombik hamile kaldım diye çok kafama takıyorum bu konuyu,çok korkuyorum dobiş olcam diye:KK43:ben hamileliğimden beri 3,5 kilo falan almışım,ama dediğim gibi normal kilomdan 7-8 kilo fazlam varken hamile kaldım o yüzden çok korkuyorum

8. 20 Şubat 2008
  9. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    aynen bende senin gibiyim...hafta sonu evi tasıdık ve havanın soguk gitmesinden dolayı yeni evin suları donmus..bizde 4 gundur annemlerdeyiz...okadar çeşit ve guzel yemekler pastalar hazırlıyorki yememek elde değil...en iyisi akşam 7-8den sonra meyve, süt felan tarzı yemek ama bunlar hep teoride kalıyor...asıl 6.aydan itibaren kilo alıcaz...çok dikkat etmemiz lazım çok

10. 20 Şubat 2008
  11. meral76

meral76 Guest

Bu sıralar ben de doymak bilmiyorum. Hatta akşam sofradan eşim kaldırdı beni. Yeter daha yeme patlayacaksın dedi. Zorla kalktım valla... Her zaman olmuyor böyle ama özellikle akşamları yeme güdüm artıyor sanki... Böyle giderse tostoparlak olacam. Şimdiden 4 kilo aldım bile.

12. 20 Şubat 2008
  13. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben hamile kaldığımda 52 kiloydum. inanmıcaksınız ama tam 7 kilo almışım. buna rağmen alışverişe filan çıktığım zaman herkes ayyyy ne güzel sadece karnın çıkmış diye iltifat ediyo... bende 7 kiloyu nereme aldım anlamadım. çok kilo almışım gibi hissetmiyorum bende.. çok da yemiyorum aslında.. tatlıyla filanda hiç aram yoktur. su çok içiyorum acaba ondan dolayı şişiyomuyum??? neyse ben mutluyum çok kilo alırsamda vereceğimden eminim:) yeterki bebeğim sağlıklı olsun...

14. 20 Şubat 2008
  15. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    not:boyum uzun onun avantajlarını da yaşıyorum sanırım. üç kilo aldım desem başım ağrımaz:))

16. 20 Şubat 2008
  17. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yaa bende okadar aşırı yiyemiyorum resmen zorla hamileyim diye yiyorum hamile degilkende düzensizdi yemek yemelerim zaten şimdi hic istemiyorum ama mecvurum bugüne kadar 2 kilo almışım zaten

18. 20 Şubat 2008
  19. nesly

nesly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yazın cok güzel zayıflamıştım ama hepsini tekrar aldım.dr cok kızıyo her defasında söz veriyorum ama aynen dediginiz gibi doymak bilmiyorum.eşimle annem yeme dediklerinde acayip bozuluyorum:))Fil gibi olcam heralde...Bu da benim fobimdi doğumda aldığım kiloları verememek,etrafımda cok zayıflayanlar da var zayıflayamayanlar da.insallah korkuduğum başıma gelmez(gelcek gibi görünüyo şimdiden 8 kilo almışım)