Ya ben kararsız kaldım şans vermeli miyim ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lili_26 tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : lili_26
  1. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    15 gün bir yerde çalıştım ve ayrıldım çalışma saatleri sebebiyle orada bir çocuk vardı bakıp duruyodu ben ayrılırkende elime bi poşet tutuşturdu arkadaş olarak görüyordum aldım bende vedalaştık felan,eve geldim poşete baktım şiir kitabı ve içinde neler yazıyor neler kendisi yazmış birde ayrıdan,gitme beni bırakma filan,faceme baktım beni eklemiş mesaj yazmış,sonrada telime birinden mesaj geldi tanımadığım numara o da o çocukmuş numaramı bulmuş,ben olmaz dedim bi daha mesaj atmayın bana sizi arkadaş olarak görüyorum yazdım tamam yazmıcam bi daha dedi,aradan günler geçiyo mesaj atıyo şarkılar yolluyo öyle derken 2 ay geçti yine yazmış faceden bana bi şans ver senin gibisini bulamam ilk defa böyle hisler yaşıyorum filan olmuyacağına dair yazdım birşeyle bi daha düşün çok acı çekiyorum ağlıyorum filan yazıyo özünde iyi birine benziyor ama etkilendiğim hoşlandığım söylenemez acaba sans versem severmiyim diyorum çok romantik biri ama ablam da yürekten heyecan duymadıktan sonra başlama diyor bilmiyorum yaa o kadar kararsız kaldım ki tip olarakda beğendiğim biri değil mirmirmirmir ama önemli olan kalp güzelliği diyorum zamanla severim belki doğru insan odur diyorum duygularını o kadar güzel ve açık söylüyorki düşündürüyor beni,normalde beğeneceğim biri olmadığını söylemiştim ama bazende düşünüyorum da tipim olup beni üzeceğine tipim olmayıp beni mutlu etsin yeter diyorum ama ilerde bana ilgisi azalırsa evlendiğimde pişman olursam beğendiğim biriyle evlenseydim keşke diye düşünürmüyüm,off gerçekten bilmiyom napcamı fisfisfis

2. 21 Ekim 2010
  3. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Ablana sonuna kadar hak veriyorum.
    Hiçbir şekilde ilgini çekmeyen birisiyle sırf "iyi bir insan" diye birlikte olman çok yanlış.
    İlk başlarda ilgisi alakası hoşuna gidecek belki ama elini tuttuğunda, sarıldığında hiçbir şey hissettmemek seni zamanla sinirlendirmeye başlayacak emin ol.
    Ondan sonra da her yaptığı batacak, boş yere ne kendini üz ne de çocuğu.

4. 21 Ekim 2010
  5. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    Hiçbişe hissetmiyosan hoşlanmıyosan niye başlıycaksınki eğer sempatik gelseydi tipine bakmazdın zaten bence sen daha iyi blirsin duygularına kulak ver

6. 21 Ekim 2010
  7. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    gördügünde hic bisey hissetmediysen olmaz
    niye zorlayasinki kendini ilk basta hoslanmak sart bence

8. 21 Ekim 2010
  9. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya kendisinden değil ilgisinden hoşlandım bilmiyorumkismile

10. 21 Ekim 2010
  11. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    İLk görüşte aşık olduk diyoruz ama aslında o an hissettiğimiz hoşlantı

Tanımadığın birini insan nasıl sever yada aşık olur ki,bende bunu anlamam

Kısaca,tipinden heyecan duymadın ama bir kere konuşunca ortak yönleriniz çıkarsa ilk buluşmadan eve aşık bile dönersin :)))

12. 21 Ekim 2010
  13. esmer226

esmer226 Berika'M hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    1.159
    Ödül Puanları:
    163
    bence hoşlanmadıysan bence hiç şans verme..o bu haldeyken bukadar acı çekiyosa onla birlikte olacaksın ve ısınamadım diyip ayrılacaksın ve onun için bu daha dayanılmaz olucak..aslında tam terside olabilir belkide ulaşamdığı için bukadar hırs yapmıştır ama bana birinci yazdıgım daha mantıklı geldi..

14. 21 Ekim 2010
  15. MonaPisa

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Zaten bu yüzden birlikte olmamalısın ya.

16. 21 Ekim 2010
  17. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir de şimdiden çok ısrarcı birde sans verip ısınamazsam da gerçekten ayrılmak zor olacak bu yüzdende korkuyorum başlamak ne kadar doğru bu da düşündürücü

18. 21 Ekim 2010
  19. MonaPisa

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Kendini hiç riske atma, dünyada bi o kalmadı ya, ilgi her kadının hoşuna gider ama hiçbir erkek aynı ilgiyi ilişki başlayınca sürdürmez, o zaman ne yapacaksın?