ya biri bana akıl versin lütfennn !!!!!!!!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve secretlov tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : secretlov
  1. secretlov

secretlov Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben bundan ıkı yıl önce (2008) birine aşık oldum evımızın karsısında bir işyerinde calısıyo ılk zamanlar öle ona bakmakla gectı sonra o da bana bakmaya basladı ama aramızda tanısma falan yok sadece bakışıyoduk o da benden hoslanıyo dıye düsündüm
    2009 yılında bı vesıleyle onunla tanıstım ben ona sevgımı cok belli ettım o da ılk baslarda cok sevıyodu cok samımıydı bnmle cıddı dusunuyodu
    aradan 7 ay gectı yavas yavas bnden sogumaya basladı bana göre.. bı gun ona laf olsun dıye benı sevıomsun dıye sordum bilmem die cvb verdi o gun bu gundur sogumasının sebebını soruyorum hıc cvb vermıyo aşkımlı cicimli mesajlasmıyoruz zaten normal konusuyoruz bi defa posta koymayı denedım beceremedım halaa da konusuyorum yanı nıye böyle davrandıgının sebebını soruyorum cvb vermıyo sevıyorum demıyo sevmıyorum artık yakamdan düş de demiyo anlamadım gitti suan 3 aylık asker
    o bıraz daha mantıgıyla hareket eden bı ınsan bense duygusalım acaba ben mi kendi kendime soguttum onu kendimden fazla üstüne düştügüm için cok sevdgımı bellı ettgıım için sıkıldı galıba benden
    sizce napmam gerekiyo ne zaman sevıyo musun ciddi misin bana net bıse söyle desem hıc cvb yazmıyo
    dedgm gıbı ilk zamanlar onunda sevdıgınden emınım eger ben fazlaca bellı ettıysem ona karsı sevgımı onu bı daha gerı kazanmak için napmam gerekir bana akıl verin nolur cok sevıyorumm :KK43: senağlama

dip not : sevdıgım ınsan koç burcu erkegidir forumda yazılanları okudum da koc burcu erkegını elde tutmak zordur diye ben bu duygusallıgmdan dolayımı mı tutamadım acaba elimde senağlama

2. 9 Ağustos 2010
  3. secretlov

secretlov Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bnm durumumda olanlar veya tecrubeli olanlar kısaca akıl vercek olan yokmu :KK43:

4. 9 Ağustos 2010
  5. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benimkide koç burcu. Bana ilişkinin ilk başlarında ne derdi biliyo musun? Çıkıyoruz seninle ama ikimizde farklı kişilerle evlenicez ona göre. Peki der geçerdim. Zaten sana kalmadımki die bide hava yapardım. 9. ayımızda ben sana aşığım senle evlenmek istiyorum diye salya sümük ağladığını biliyorum. Bide askermiş. En gıcık dönemlerini yani. Kapris üstüne kapris. Senin yapman gereken sakın vıdı vıdı yapma canım, bir daha benle ciddi misin şöle misin felan deme seni evlilik delisi sanmasın. Özellikle onun yanında olabildiğince pozitif ol ve çok soru sorma. Bende çok soru soruyorum ve benimki bıktı artık :)

6. 10 Ağustos 2010
  7. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    karşındaki erkek doğru insan olsa,senin sevginden soğumaz,aksine dahada bağlanırgamyoncuiremsu
    boşa kafa patlatma bu insana..o elektiriği yakalıyamamışsınız:kahve:üstüne düştükçe daha çok soğur senden bu tip biri:kahve:

8. 10 Ağustos 2010
  9. secretlov

secretlov Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya boşa kafa patlamamayı dusundum aslındabi kere posta koydum bıtsın dedım onda da msj attı e bende sevıyorum ya hanı dayanamadım tekrardan konusmaya devam ettım ama ılk zamanlarımızı görme ımkanınız olsaydı eger bunlar kesın evlenır derdınız kesin
    hatta ben bıle şaşırıyodum ılk basta buı kadar ılgısıne
    sonraları ben sormaya basladım öylesıne evlencenmı dıye dıye arada sorardım heralde o da cok da baglanmım dıye soguk duruyo şimdi askerde ama carsı ızınlerınde yıne msjlasıyoruz normal bi şekılde
    bnde napim sevıyorum sizce onun eski halini geri döndurmek için bişe yapamaz mıyım ya da neler yapabilirm

ya da tamamen vazmıgeccem :KK43:senağlama

10. 10 Ağustos 2010
  11. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    akışına bırak derim

12. 10 Ağustos 2010
  13. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    benim de başımdan bir koç hadisesi geçmişti. ondan beri koç dedinmi kaçarım.
    ama çok iyileri var koç erkeğinin ya. bu zamanda erkeklerin bir çoğu kendi beğenmiş olduğundan koç burcundaki liderlik vasfı ters yöne istikamet ilerliyor ve saçmalıyorlar zannımca.

14. 10 Ağustos 2010
  15. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Merhabalar..canım ben burçlardan felan anlamam ama bu kişinin bu şekilde davranmasının sonuçları belli.Üzüleceksin,yüreğin çok acıyacak ama bu kişiyi arama artık, bırak kendi haline. Zaten seviyor ise sana zaten dönecektir, aramıyorsada yol ver gitsin daha çok üzülme..

16. 10 Ağustos 2010
  17. secretlov

secretlov Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    akışına bıraksam kendi haline bırakırsam hani hiç evlilikten ciddiyetten bahsetmesem ama konusmaya devam etsem
    eger seviyorsa geri döner mi yani

18. 10 Ağustos 2010
  19. peitho

peitho Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    78
    yazdıklarınıza göre karşı tarafın sizden ayrılmak gibi bir niyeti yok. yakındığınız konu sadece ilişkinizin ilk zamanlarındaki gibi sevgisini yada duygularını ifade edemeyişi, yani somutlaştırıp bi sözle yada bi mesajında belli edemeyişi sanırım. buna bende dahil olmak üzere sevginin sözcüklere yansımasını bekleyen insanlar olduğu gibi duygularını bizim bu beklentimize uygun olarak ifade edemeyen insanlar da var...bence hemen önyargılı olmayın, istenmediğiniz hissine kapılmayın ve bu hissi yok etmek için karşınızdakine "beni seviyor musun?", "benimle ciddi düşünüyor musun?" benzeri sorular sormayın. zaten şu anda askerde demişsiniz. ruh halinin nasıl olduğunu bilmiyoruz..
    bence üzerine gitmeyin, kendinizi üzmeyin. içinizi ferah tutun ve herşeyi akışına bırakın...