Ya çok acil ÖSS hakkında

Konusu 'YGS (Yüksek öğretime geçiş sınavı) / LYS' forumundadır ve loveyou tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : loveyou
  1. loveyou

loveyou Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben lise 3 gidiyorum düz lisede okuyorum derslerım de ıyıdır bugun duydum okuldan gelen puan kalkcakmıs ya doğru olmasın oyle bı se varmı yada olcakmı seneye gırcem benı vurmasın okl puansız cok zor 240 yapsan ham puan olarak nereye yerlessecem berbet bı egetım sıstemı var buranın doğrumudur bu haberr

2. 9 Şubat 2009
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    okuldan gelen puan kalkarsa herkesin kalkar tatlım, değişen hiçbir şey olmaz..hem şimdilik böyle birşey de yok..hergün bir söylenti çıkıyor...

ayrıca ham puana göre yerleştirme yapılırsa okul (ünv.) puanlarının da bu doğrultuda olacağı aklına gelmedi mi canım?

Son düzenleme: 9 Şubat 2009
  4. 9 Şubat 2009
  5. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yok cnm kalkmaz ama bu sene cok ii clşmalyz snv sistemı seneye degişio herkes korkutuo bu sene kazandnz kazandznz die ama seneye daa raat olcak gbi.bzm snv sistemı 3 saatte 180 soru çözucez seneye 2 oturumda yapılckmş işte sallıorm 40 edeb 40 mate grceksn hftaya dger konularn snvlarına greblceksn ve yenı sistemde dielmki ea sın eann meslklerine gireblıosn ama bu sistemle sen saysal 2 cözersen bölumune baklmakszn tıp okuyablrsn bu grckten cok gsl

6. 9 Şubat 2009
  7. tubaolcy

tubaolcy Ömre Bedel.. Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    eger okuldan gelen puan kalkarsa puanlarda ona göre düzenlenir hiç kafana takma çalışmaya devam...

8. 10 Şubat 2009
  9. loveyou

loveyou Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu yeni sistem dahamı kolay olucak yani öyleyse cok guzel olur ozaman ünüversitelerin puanları dusucek dımı cunku en yuksek ham puan 300 okul puansız