Ya hic bebegim olmazsa!

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve umutx tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : umutx
  1. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ilk aylar bir cok insan gibi hamile kalabilecegini saniyorsun. Sonra galiba bir sorun var deyip daha cok itina gosteriyorsun.. Umudunu kaybetmiyorsun. Sonra arastirmaya basliyorsun.. :uhm:Hmm ilk bir sene! O bir senede geciyor.. Basliyor icini korkular sarmaya, ama hala umutlusun! Ovulasyon gunlerini takip ediyorsun.. 1 ayda, 6 gun daha sanslisiniz! Her ay ayni sey o alti gunu bekliyorsunuz.. Acaba bu kez??? Ve her ayda hemile oldugunu saniyorsun..CADIARZU Hmm midem bulaniyor, biraz karnimda kramplar var, acaba basimda donuyormu, ya o metal tat neden yok! Gunum gecerse hamileyim kesin:CüvCüv: Test yapiyorsun, iki cizgi yine yok.. Ama yok bu kezde olmadi.. Olsun gelecek ay var, uzulme sakin olacak diyorsun..Umudunu kaybetmiyorsun..:Saruboceq: Doktorlar, testler, muayneler, hsh, laparoskopi...beklemek..beklemek ve beklemek.. ve belki daha asilama, tup bebek, ilaclar.. ??? mafoldumben Ve bunlari kimseyle paylasamiyorsun, cunku bu bir ayip coguna gore.. Esin uzulmuyormus gibi yapiyor, ama belki senden daha fazla uzuluyor ve gostermiyor..Ama yinede umudunu kaybetmiyorsun.. Dualar, sogan kuru, incir kuru vs..
    bir cok zamanini bir sey bulmak umuduyla internette geciriyorsun.. Acaba birileri cozum buldumu diye.. Sonra hep agliyorsun.mafoldumben Her yerde hamile insanlar, bebekler, cocuklu aileler, gozlerinin icine bakan bebekler.. Agliyorsunmafoldumben. Soruyorsun YA HIC BEBEGIM OLMAZSA! Sonra diyorsun, Allah in takdiri mi? Belki bir sinavdir diyorsun.. Yine karar vermisken uzulmemeye, soruyor birileri neden bebek yok diye??? Bende bilmiyorum diyemiyorsun.:kızgın:

Yine bir ay, yeni umutlarim var:ecrin_bebek:
    Bebegimizin ismi hazir.
    Dogum karti icin siiri hazir.
    Hirkasi hazir.
    Odasinin dekoru hazir.
    Annesi hazir, babasi hazir..
    Yuvasi hazir.
    Bir tek O yok..

Agliyorum.. Ama inaniyorum geleceksin bir gun..

Sevgiler..
    Paylasmak istedim..

2. 15 Mart 2010
  3. umudunukaybetme

umudunukaybetme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    ya benim de hic olmazsa ben ne yaparim

4. 15 Mart 2010
  5. samsak

samsak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım çok güzel ya içimdeki herşeyi kısaca anlatmışsın.
    ama birşey var umut ne kadar sürer...

6. 15 Mart 2010
  7. bbeydam

bbeydam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm herşeyin hayırlısını isteyelim hayırsız olacaksa hic olmasın.
    rabbim sağlıklı akıllı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.zemuszemus
    bende çok üzülüyodum eşim bana hep sen bu kadar takıyosun ağlıyosun ya allah sana öyle bir
    çocuk verirki keşke bu kadar isyan etmeseydim dersin benimki isyan deillll haşşaa sadece istiyorum allahım hayırlı ve sağlıklı evlat nasip edecektir sadece zamanı vardır diyorum ben:KK46:

8. 16 Mart 2010
  9. baharb

baharb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    2 günlük gecikmeden sonra kırmızılar. işyerimde bir sürü dosyanın üzerinden gözlerimden süzülen gözyaşlarıma hakim olamıyorum. 19 ay oldu........ herhalde hiç olmayacak, umutlanmak yersiz.... her ay aynı şey. kendimi salak gibi hissediyorum. :KK43:

10. 16 Mart 2010
  11. ceylanucar

ceylanucar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insan umutsuz nasıl yaşarki? hep umut ediyorum. ben 14 senedir bekliyorum bazeten içim öyle bir yanıyorki aklımdan oo soru geçdiyinde YAA OLMAZSA sonra sen tek deyilsin diye düşünüyorsun nefes alamıyorsun bunalıyorsun ama umut ediyorsun vazgeçemiyorsun nasıl geçilirr

12. 23 Mart 2010
  13. sevgi3434

sevgi3434 sevgi Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    harika olmuş...aglattın beni ama gercekler bu dogru insan her aya umutt tutuyor

14. 23 Mart 2010
  15. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize cok tesekkur ederim, yorumlarinizdan dolayi. Hepimiz asagi yukari ayni seyleri yasiyor ve sozcuklere sigmayacak acilarla bogusuyoruz..

Hepimize en yakin zamanda bizleri mujdeli haberlerle mujdelemeyi diliyorum..
    Ve hepinize bir gun bebeklerinizin, aglayarak uykumuzdan uyaracagi ve bunlarin bir kabus oldugunu anlamanizi saglayan gunler diliyorum..

Sevgiyle kalin..opuyorumnanaktan

16. 23 Mart 2010
  17. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Okadar güzel dökmüssün ki icini, duygularima tercüman olmussun, sadece ben böyle düsünmüyomusum.... 2 yili gecti her ay heyecanla bekliyorum ama regl geldiginde göz yaslarima hakim olamiyorum bazen diyorum ki ya bosver kizim allahin takdiri demekki cocugun olmayacak düsünme üzülme diyorum...ama faydasi olmuyo her ay ayni heyecan her ay ayni hayal kirikligi.. kimseye özellikle esine belli etmemeye calisiyosun ama olmuyo..oyhhh üzüldüm yine..her gün dua ediyorum alah tüm isteyenlere hayirli saglikli sihhatli evlatlar nasip etsin... kalin saglicakla =)

18. 23 Mart 2010
  19. cicek00

cicek00 Allahım Sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    372
    Ödül Puanları:
    188
    Cok güzel bir paylasim olmus
    Evet arkadasim her ay bir umut dolu insanin ici. Ya olmasa diye aklima gelince cigerim yaniyor