ya ilgisiz oluyor yada aşırı ilgili..yardım kızlar

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sibi tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : sibi
  1. sibi

sibi aŞkBöCeğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2 yıllık arkadaşlıktan sonra birbirimize açılabildik ve (şimdilik) sevgiliyiz. bu 2 yıl boyuncada beni çok iyi tanıdığını sanıyordum çünkü ona önem verdiğim ve bi ilişkiden beklentilerimi herşeyi söyledim. arkadaşlar ben yurt dışında yaşıyorum kendisi ise Türkiye de yaşıyor. hikaye yerine maddeler halinde derdimi anlatmak istiyorum umarım bana yardımcı olursunuz.

1. genelde her gece msnden görüşüyoruz fakat bi haftasonu akşam arkadaşımla sinemaya gidicektik genelde geceleri çıkmam ve sevgilime msnde beklemesin diye msj attım ve aynen yazışma şu şekilde oldu;
    BEN: aşkım ben dışardayım eve geç giderim msnde bekleme ama vardığımda msnyi bi açarım uyumamış olursan görüşürz.
    BEYFENDİ; tamam aşkım kendine dikkat et öpüyorum seni bitanem.
    arkadaşlar bu normalmi?? nereye gittiğimi kiminle gittiğimi sormadı bile.

2. evde badana yaptığımız için 1-2 hafta msn açmadım ve merak ettim arayacakmı beni diye fakat inanırmısınız bu zaman içinde sadece 2 kez aradı 3 kezde msj attı. günde değil 2 hafta boyunca!!!

3. ilişkimizi nerdeyse sadece benim ailem ve çevrem biliyor onun tarafından çok az kişi biliyor düşünün facebookda bile adımı yazmadı ilişkisi var diye.

4. msnde görüştüğümüz zamanlarda da çok fazla sohbet edecek bi konu bulamıyorum. oda sürekli ya face den videolar yolluyor yada eee aşkım anlat diyor.

bunlara dayanamadım ve en sonunda 2 gün önce patladım ve tüm düşüncelerimi söyledim. hayatımda birisi yokmuş gibi hissettiğimi çok ilgisiz olduğunu söyledim. ben ondan benı hergün aramasını beklemiyorum ki ama gün içinde 2-3 msj atabilir dimi? oda bana tek tek hatalarını sıraladı ve özür diledi. bi gerekçe yok yani şu nedenle yapamadım veya yaptım demedi. artık hiç bir şeyinde önemi olmadığını zamana bıraktığımı söyledim. facede ister adımı yaz istersen yazma hiç umrumda değil artık dedim ve gerçekten öylede. söylediğim günden beri mesajlar atmaya başladı her kelimeden sonra hayatım aşkım bebeğim lafları geliyor ama bana bunlar nedense hiç inandırıcı gelmiyor. onu seviyormuyum sevmiyormuyum onu dahi bilmiyorum. bazen hatta acaba benimle yurtdışı içinmi birlikte diyede düşünmüyorum değil. çünkü ne zaman hayalim olan türkiyede yaşama planlarımı anlattığımda bana hep sen bilirsin ama mantıklısı orda kalman falan diyor ve türkiyeyi kötülüyor.

belkide ben bu ilişkiyi kafamda çoktan bitirdimde kendimi mi kandırıyorum bilmiyorum..

yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim arkadaşlar sormak istedikleriniz varsada lütfen çekinmeden sorun...

2. 15 Mart 2010
  3. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce yüzyüze hic görüstünüz mü?
    Ayrıca bana göre fazlasıyla ilgisizzz!! Tamam yeni flört etmeye baslıyorsunuz fazla bisey beklememek gerek ama sonucta paldırküldür baslamız degilsiniz iliskinize..Seni merak etmeli arayıp sormalı diye düsünüyorum 2 hafta cok uzun bir zaman..Ve Türkiye'yi kötülemesi cok sacma insan sevdigini yanında ister onun yasadıgınız yere gelme gibi bir niyeti var sanırım..

Duygularından emin degil ise hic baslamayacaktı bu iliskiye ama anlattıklarınız bunu gösteriyor..

Son düzenleme: 15 Mart 2010
  4. 15 Mart 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gelecek vaad eden bir durum değilbilmiyorumkismile

siz şikayet edince başlamış, bir müddet sonra eski haline döner.
    2 hafta boyunca 2 arama 3 mesaj ile sizden haber alması zaten pek de umurunda olmadığınızı gösteriyoreyvahedigeldismile

olumlu yönden bakarsak belli maddi imkanları yetersizdir. ama sevseydi hadi sevmeyi geçtm önem verseydi bunu size söylemesi gerekirdiakannehir

6. 15 Mart 2010
  7. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sizi ciddiye almıyor bence. ınsan sevdiğinin gece vakti üstelik nereye gittiğine karışır. Gitme diye bin trip atar. Bilmiyorum bana da normal gelmedi durum. Sadece msn demi konuşuyorsunuz. Tlfn felan yok galiba fazla kullanmıyorsunuz aranızda.

8. 15 Mart 2010
  9. sibi

sibi aŞkBöCeğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

kendisi benim arkadaşımın akrabağası ve arkadaşımla tatile gittiğimde görüştük yüzyüze tabi ozaman daha aramızda bi şey yoktu. teklif ettiğinde özellikle sordum eminmisin iyi düşündünmü falan diye oda yeterince düşündüğünü vs anlattı

10. 15 Mart 2010
  11. sibi

sibi aŞkBöCeğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben zaten maddi imkanlarını düşündüğümden hergün aramasını istemedim ama mesaj atamayacak kadarda durumu kötü değil. bende bekliyorum acaba ne zaman eski haline dönücek yoksa gerçektenmi değişti ki sanmıyorum pek

12. 15 Mart 2010
  13. sibi

sibi aŞkBöCeğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet genelde akşamları msnden görüşüyoruz gün içi telefonla görüşmeyi isterim en azından mesajlaşmayı falan ama kendileri pek yapmıyor bunu

14. 15 Mart 2010
  15. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence bu ilişkiyi daha çok umursayan taraf sensin ve tüm sorunların nedeni bu... bazı şeyler zorlamayla olmuyor maalesef... sen ne kadar sorunları anlatsan da o 2-3 hafta dikkat eder sonra tekrar eskisine döner taa ki sen tekrar isyan edene kadar... bu bir kısır döngü...

bu arada 2 haftalık badana sürecinde böyle bir durum olduğunu biliyor ve normalde de telefonla görüşmüyorsanız arama gereği hissetmemiştir... erkek işte ne beklersin ; ne görürsün...

16. 15 Mart 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

erkeklere acımayacaksın

onları düşünmediğin zaman kıymete biniyorsun
    kötükedihüso

fedakarlık yapmayacaksın (ilk etapta)

bu adam sana düşüncesini açıkladığında sen hemen kabul ettin mi? arada belli bir süre geçmiştir umarım
    bilmiyorumkismile

18. 15 Mart 2010
  19. randomlife

randomlife bu sefer olacak!! hedef55 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hele bir de sen yurt dışında o türkiyedeyse daha çok merak etmeli seni bence... hem yanyana aynı şehirlerde hergün görüşüyo bile olunsa eğer seni umursuyorsa mutlaka gün içinde msj atılır,aranır ne bileyim merak ettiğini gösterir...

sen de umursamaz davran bence... bişey yokmuş gibi yap,sık sık arayıp sorma,aşkım canım falan deme... eğer noluyo sana falan diye tribe girerse umut var derim...