ya kızlar bişey soracağım

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve CoskuylaYasamak tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : CoskuylaYasamak
  1. merhaba kızlar ya benimde nişan var takı bakmaya cıkacagız ama anneminde yanımda gelmesi gerekirmi bilemedim yaa siz annelerinizi yanınızda götürdünüzmü birde ben bu işlerden anlamam pek ne istenir dahsı istenirmi yoksa s,z bilirsinizmi denir siz ne yaptınız acele cevap yalnız bi kaç günüm var :)))delikafadulden

2. 4 Mayıs 2009
  3. brcncvk86

brcncvk86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nişan alışverişine kayınvalidem annem ben gitmiştik..2.kez gittiğimizde nişanlım da gelmişti..ama takı alınırken tektim..
    ben bişey istemedim..nişan alışverişinde de takı alışverişinde de gerek yok dedim dedim ama alınıyo tabii..
    bence annenin gelmesinde sorun olmaz..tabii kişiden kişiye değişebilir.

4. 4 Mayıs 2009
  5. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba canı hayırlı olsun öncelikle ben hiç kimseyi götürmemiştim ikimiz beğenip almıştık alyanslarımızı size kalmış yani :1hug:

6. 4 Mayıs 2009
  7. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    annenin gelmesinde bi sakınca yok ben eşimle gitmiştim,yengeside vardı benim kuzenimde tabii ilk gidişşimizde,sora eşimle gittik.takı seti bilezik yüzük flan alınıyo işte,bütçeye göre biz bişe istemedik.

8. 4 Mayıs 2009
  9. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelıkle hayırlı olsun canım bence annede gelsın sana bır fıkır olur alıŞverıŞte

10. 4 Mayıs 2009
  11. ya işte bitanem yanımda deil onunla cıkamayız benm annem gelse bile karışmaz yani bana bırakır ama ben bilmemki hiç bu işleri ne denir ne yapılır off ne işlere bulaştım ben :)kafamçokkarıştı

12. 4 Mayıs 2009
  13. jaleli

jaleli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı olsun bence asla tek gitme yanında gerektiğinde senin söyleyemiyeceklerini söylecek birni götür teyze yenge gibi hangisi daha cok aktifse onu götür bence annen herseye karısamaz orda cünkü birsey dese sonradan laf olur nişanlında yanında olmayacak galiba
    sen altın veya diğer seyleri isteyemezsin eğer onlarda alalım demezlerse bunları uygun yollu hatırlatacak biri olsun yanında a.s.

14. 4 Mayıs 2009
  15. zahter

zahter tazedagkekigi.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    aslında bence ikinizin arasındaki birşey ben şimdiden öyle takı seti vs istemediğmi söylüyorum ama karşı taraf adettir bütçemize göre alacağız diyor. öyleyse en güzel biz ikimiz gideriz diyoruz çok yakın ikide arkadaşımız gelirse uygun güzel yorulmadan usulünce herşeyi yerine getiririz diyoruz ama bu karşı tarafada bağlı. ilerde laf söz olur gibi düşünüyorsan mutlaka teyze yada kuzen gibi birini götür. ben şahsen annemle kavga eder dönerim hiç anlaşamayız.

16. 4 Mayıs 2009
  17. ayzu

ayzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canm ben de annemle gittim hatta amcamın kızı bile vardı ne sorunu olucak canm annenle gitmek istiyosan tabi ki gidiceksin sonuçta fikir alman gerektiğinde en sağlam kaynak annedir :))

18. 4 Mayıs 2009
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kayınvalidem ennem aşkım ben 4 ümüz gittik.

ne yapabiliceklerse onlar der zaten bilezik beğen derler. sonra sayısınıda kuyumcuya söylerler bizde öyle oldu.. 5 tane aynısından olsun mu dedilertamam dedim. düğünde de 5 tane başka model yaparız dediler.

seti de yine ben beğendim. öyle oldu bitti işte...
    ailecek gitmiştik biz..:)