ya kızlar neden hep erkekler??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve qzzzd tarafından 19 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : qzzzd
  1. qzzzd

qzzzd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence bız onlarsız daha mutlu olabılırız.sahsen ben cok daha mutluyum kendımı daha iyi kesfedebılıorum gelıstırıyorum kendıme zaman ayırabılıyorum ve kendı sevıyemde bı erkek goremıyorum etrafımda.benım sevıyemden ustun bırı karsıma cıkana kadar da kımseyle cıkmayı dusunmuyorum boyle cok mutluyum zaten şakkıdı

2. 19 Mayıs 2009
  3. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence de cıkma kimseyle...basına bela alma vallahi..alacaksan mantıklı davran duygularınla degil...zamanı yaşaaaaa aşkını yasaaa ama baglanmaaa

4. 19 Mayıs 2009
  5. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Allah mutluluğunu daim etsin o zmn ne dielim :KK46:

6. 19 Mayıs 2009
  7. Onlarsız daha mutlu falan değiliz...hiçbir kadın yalnız kalmayı sevmez..sevgi doğuştan gelen bi ihtiyaçtır su kadar gereklidir...senin seviyenden üstün biri inşallah cıkar karşına...ne diyelim bu şekilde kendini mutlu etmen de güzel bi bakış açısı..biraz poliyannacılık aslında..:nazar:

8. 19 Mayıs 2009
  9. EU2

EU2 Guest

aynen katılıyorum a.s.

ve ekliyorum kendi adıma bencede onlarsız mutlu değiliz...:1closedeyes:

ayrıca seviyeni kendine yakın erkek buldukça bi kat daha artırıcaksın

buda bana uygun değil ötekide diyerek seviyen arttıkça yalnızlıkta artıcak fikrimce

genede mutluysa problem yokyerimseniben

ben şahsen sevdiğim erkeğim olmadan mutlu

olabilceğimi sanmıyorummirmirmirmir

10. 19 Mayıs 2009
  11. AsabiyE

AsabiyE mutluluk-stres-heyecan =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence de polyannacılık biraz bua.s sanırım yakın bi zamanda biri sizden ayrıldı yada kötü bişey yaşadınız..hatunlar hep öyle zamanlarda 'ben böyle mutluyum,zaten kimseyi istemiyorum'lara başlar ama çok uzun sürmez kendilerini kandırmaları a.s hayattttta erkekler olmadan olmaz diye bi takıntımız yok zaten,ama öyle biri karşınıza çıktığında yalnız olduğunuz zamanlara oranla çok daha mutlu olduğunuzu hissedersiniz.E seçim meselesi tabiki,konu açtığınız için yorum yapıyoruz sadece..yerimseniben

12. 19 Mayıs 2009
  13. nilimm86

nilimm86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sevdigin bir erkekle aynı hayatı paylaşmak cok güzel bir duygudur erkekler olmadan daha mutluyum demem ama hayatımda biri yok diyede asla mutsuzum diyemem herşeyin kendine göre bir güzelligi var benım mutlulugum bir erkege baglı değil yani olursa mutlu olurum sonucta sevdigin biriyle beraber olmak harika bir duygu ama olmazsa da elbet mutlu oluncak bişeler vardır

14. 19 Mayıs 2009
  15. qzzzd

qzzzd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    4.5 yıllık bı ılıskıden cıktım bı sure once.belkı de o yuzden boyle dusunuyorum.ask ve bırlıktelık hakkındakı dusuncelerım tamamen degıstı..eskıden bende sızın gıbı dusunuyodum sevdıgım ınsanla bırlıkte olmak soyle guzel boyle iyi dıye ama zaman gectıkce esirden farkım olmadıgını anladım.bir de baktım ki ne kendıme guvenım kalmıs ne kendiliğim.resmen gozum kör olmustu ya uyanıs yasadım bı anda ne işim var benım bu adamla ya diyip herseyi bı anda bıtırdım.sımdı dusunuyorum bırıne baglılık gercekten bana gore degılmıs..ins sız cok mutlu olursunz aşklarınızla yerimseniben benden uzak olsun ask mesk !

16. 20 Mayıs 2009
  17. seaside

seaside Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    567
    Ödül Puanları:
    153
    umarım mutluluğun daim olsun ancak şuda varki seninki biraz yanlız insan tesellisi gibi olmuş...hayat acılı aşk hikayelerinin yanında keyifli hayat paylaşımlarıyla dolu birlikteliklerlede vardır umarım sende birgün sahip olursun..

18. 20 Mayıs 2009
  19. Princess

Princess Guest

yok yok ben yalnız yapamam.
    yani ben yaparım ama çevrem rahat bırakmaz.
    gözde bir kizimdir ayıptır söylemesi.
    ve genelde çok uzun süre yalnız kalmam. hoşlanabileceğim birileri hep çıkar karşıma.
    onlarsız daha mutluyuz diyemiyorum. ben kendi adıma değilim.