Ya kızlar yardımm yarım ay çıt çıt kullananlar varmı

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve MEGANN tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : MEGANN
  1. MEGANN

MEGANN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Rahat gibi geliyo çıt çıtlarımı takamıyorum sürekli uğraşamıyorum aman belli olmasın falan çok uğraşıyorum yarım ay yaptırmaya karar verdim kullananların yorumlarını bekliyorumm...

2. 16 Şubat 2010
  3. flygltkn

flygltkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar ben de düşünüyorum yarım ay ama 100 grmış az gelir bana büyük ihtimalle. kullananlar burda fikirlerini söyleyebiirler mi? memnunmusunuz tek parça diolar ? kimse yokmu kullanan ????

4. 2 Mart 2010
  5. gizmo51

gizmo51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    merhaba.bende yarım ay aldım.uzunluğu belime kadar,insan saçı değil ama inanılmaz doğal herkes kendi saçım sanıyo.tek parça.üst ve alt kısmında tarak şeklinde tokaları var.kendin rahatlıkla takıyosun.kesinlikle düşmüyor.zaten kakülünün gerisinden başlıyo.ben sürekli takmıyorum ,uzun olduğu için biraz ağır geliyo bana.fiyatını da 95 demişlerdi,70 e aldım.bu arada ,benimki insan saçı olmadığı için fön ya da boya yapılamıyo.ama zaten dümdüz ,bir işleme gerek yok.eğer insan saçı alırım diyorsan,en za 300 tlyi gözden çıkarman gerek.

6. 10 Mart 2010
  7. naarf

naarf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Gizmo51 merhaba;
    bende yarım ay almayı düşünüyorum.ama benim tepe bölgem seyrek olduğu için istiyorum.acaba kullanışlı olurmu?en çok da sevgilimin anlamamasını istiyorum.çok yakından belli oluyormu acaba?

8. 21 Eylül 2010
  9. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bence en belli olmayan çıt çıt yarım ay olan çunku duzgun kesımı var