ya kızlar

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve BADENURCAN tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : BADENURCAN
  1. BADENURCAN

BADENURCAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    11+3 haftalık hamıleyım ve ıkı gundur belim çok ağırıyor narmal mı sızce

2. 10 Mayıs 2010
  3. pixies

pixies meleğim 30+2 oldu ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet normal, bu haftalarda kalça ağrıları ve bel ağrıları oluyor..endişelenecke birşey yok :)

4. 11 Mayıs 2010
  5. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Çoooooooooooooooooooook normal oglun olcak bÜyÜk ıhtımal bende oglanlarda aynı seyı yasadım

6. 11 Mayıs 2010
  7. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aaa çok ilginç benimde oğlum olacak ve bende o dönemlerde çok fena kuyruk sokumu ağrısı yaşadım.Çok fenaydı ama neyseki 1-2 hafta sürdü sonra geçti.

8. 11 Mayıs 2010
  9. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben 9 ay boyunca oglanlarda bel agrısı kızımdada kasık agrısı kızda hıç belım agrımadı

10. 13 Mayıs 2010
  11. yasemmminnn

yasemmminnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben hamile kaldım bel ağrıyssa bitiyo hamilelik Allahın izniyle hala bel ağrım var deli gibi hemde bana normal geçio çocukla beraber bel ağrısıda kalmıo dedileer inşallah öledir diyorum bende eğer evde bir iş yapayım yada biraz yürüyeyim biittimmm gece ağlıyorum eşim yatağa zor götürüyoo hala da öle doktorum fizik tedavye bi görün dedi ama gitmeedim hamileyken bişey der şimdi hem gidip yapamam hem bebeğe ne zarar verir hastanelerde dolaşmakta çok iii değil sonuçta gitmedim 9. aydayım şimdi hafta sayıyorum yatarak çok yürüyemiyorum geceleri belimden zor dönüyorum Allaha şükür diyorum hamileliğim çok sorunsuz geçti kontrol dışında doktoruma gitmedim bile ama bu bel ağrısı beni öldürdü demek ki her hamileliğin bi zorluğu oluyomuş diyorum ona yoruyorum ama doğumdan sonra geçmesi içinde dua ediyorum geçmezse o zaman fizik tedaviye :KK43: ama geçer diyo herkes normal diyo erkek bebek bele vurur diyolar bide o da ne kadar doğrudur bilemem ama takmıyorum hamileyim sonuçta elbet zorluğu olacak diyorum bebektir suyudur sonuçta ağırlık taşıyorum düşünsene al 1 kilo 2 kilo3 kilo patates eline koy göbeğine beline her dakka taşı normal kızmmm :))) annemin yorumu böle inşallah doğumdan sonra geçer arkadaşım aynı dert 9 aydır çekiyorum

12. 14 Mayıs 2010
  13. guldanem_17

guldanem_17 HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde çok bel agrım olmustu gercekten çok zor ama normalmiş arada oluyor ama sık olarak 2 hafta surmustu benımde o yüzden sorun yok yani

14. 22 Mayıs 2010
  15. smalce

smalce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim de tek sıkıntım bel ağrısı. Şimdi böyleyse 7-8. ayda nasıl olacak merak ediyorum:KK46: